Hamilemiyim? (AciL)

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve Prenses666 tarafından 3 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Prenses666
  1. Prenses666

Prenses666 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Öncelikle Herkese Merhaba'lar;

ben dün "Bebe Time" ile gebelik testi yaptım. ancak sonucu tam anlayamadım.
    ilk idrarımı damlattığımda 2 çizgi çıktı biri açık biri koyu 20 dk kadar bekledim hala aynı değişiklik olmadı işte resim;

h t t p://img228.imageshack.us/img228/2892/tual130.jpg (baştaki 3 adet boşlukları kapatın)

ilişki sonucu tahminen mayısta halime kalmışımdır. ama geçen ay (haziranda) hiç adet olmadım çok az kan geldi ama tam olmadım. midem çok hafif bulandı geçen gün ve 2 gün öncede çok az kustum.

sizce hamilemiyim? yoksa bu ayıdamı beklemeliyim? yoksa kan testimi yaptırmalıyım?

kafam çok karışık lütfen yardım! :gitme:

2. 3 Temmuz 2010
  3. mayflowers

mayflowers Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bence hamilesin:)bir an önce beta hcg yaptırmalısın..benimki de aynı şekilde olmuştu.yani bir çizgi diğerine göre daha silik..zaten o testlerin içindeki propektüste de yazar..şimdiden hayırlı olsun..

4. 3 Temmuz 2010
  5. MeLeKzuzum

MeLeKzuzum Kuzum kollarımda:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Hamilesin hayırlı olsun:) sağlıkla gelsin bebişin. silikte sayılmaz neredeyse diğeriyle aynı renk çıkmış :)

6. 3 Temmuz 2010
  7. kmehtap

kmehtap Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aslında C çizgisi tam belirgin T çizgisi silik olur sende tam tersi olmuş ama bence hamilesin geçen ay az kan belkide yerleşme kanamasıdır bence geç döllenme oldu
    fırsatın varsa bence acile git kan testi yaptır hemen veriyorlar pazartesiyi beklemeye sabırsızsan yada test bozukmu diye şüphen varsa bitane daha al yap hemen
    tebrik ederim hayırlısıyla kucağına alırsın

8. 3 Temmuz 2010
  9. umutx

umutx Umutsuzluk Ölüler İçindir Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bence kesin sonuc icin kan testi yaptir.. Icindeki suphe gitmis olur.. Insallah bebis gebisine konmustur.. Selamlar...