hamilemiyim lütfen yardım edinnn

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve adigenise tarafından 27 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : adigenise
  1. adigenise

adigenise Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar ben aranıza yeni katıldım genç bir anne adayıyım ilk olacak allah nasip ederse benim sorun şu:yıllardır düzenli adet görüyorum ilk defa bu ay adet görmedim nisanın 18 ve mayıs 22 sinde eşimle birlikte olduk şuan adetim 3 gün geçti bu aydan mı hamile kalmışımdır diger aydanmı anlayamadım bugün test yapım negatifti ne yapmalıyım ya çok heyecanlıyım....

2. 27 Mayıs 2010
  3. efnanim

efnanim eşim ve oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    kan testi yaptır canım eğer bhcg değerin 5 in üstünde ise hamilsin dr bebek görünce ultrasondan tahmini olarak hangi ayda hamile kaldığının söyler

4. 27 Mayıs 2010
  5. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    adet tarihinin 1.gününden itibaren sayarsan 14.ve 17.günler arası hamile kalma şansının yüksek olduğu günlerdir.sen büyük ihtimalle nisanda hamile kalmışsındır.son adet tarihin ne?bide gebelik hesaplama yaz googleye son adet tarihin yaz ne kadarlık hamile olduğu yazar.

6. 28 Mayıs 2010
  7. adigenise

adigenise Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım nisanın 25 şi sabah kahverengi akıntı geldi 26sında ise normal adet olur gibi ama rengi baya koyu olarak 2 gün kanamam oldu ve kesildi 1 hafta sonra bu kahverengi az miktarda akıntı bi kaçgün daha sürdü bu nisan ayında ise hala adet görmedim ama 2 gün önce pembemsi bi kaç damla geldi okadar bugün idrar testi yaptım negatifti ben bebegimi çok istedigim içinmi psikolojik böyle hissediyorum yoksa bunlar gebelik belirtisimidir cvplarınızı bekliyorum teşekkürler

8. 28 Mayıs 2010
  9. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence kan testi yaptır

10. 28 Mayıs 2010
  11. harmoni

harmoni canlarım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bazen üstüne adet görme dedikleri senin 2 kahverengi kanama şeklinde olabiliyor.Ama miyom falan varsa onlarda bazen kanama yapabiliyor.Bi kadındoğumcuya git durumunu anlat.Onlar kan testide yaparlar.Herhangi sorun çıkmasın.Sende kesin emin olursun.

12. 28 Mayıs 2010
  13. arzu1986

arzu1986 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba aradslar ben yeni katildim araniza ama uzun zamandir ouyorum yaziylari.
    benim bir sorunum var ben adetim 11gün gecikti normalde hep düzenli gelirdi. esimle uzun zamandir bebek istiyoruz amaorunmadigima ragmen olmuyor. günüm gectikten 3, 6gün ve dün idrar testi yaptim ama testler negatif doktora gittim rahim azgi kabarmis ama icinde kese felan yok garip ama yan tarafda bir ararti var saniyorum kese olsun belide adetin gelicektir odur dedi. ama benim feci akintim var beyaz renkte regl oldumsaniyorum wc ye kosuyorum yok sadece akinti aradada regl olucak gibi bel ve karin agrilarim oluyor ve sol kasigima bir agirlik ve sancilar oluyor alt karin bölgemde fena sis. pek belirtiler yok sadece genelde aksamlari co üsüyorum ben sicagi hic sevmeyen biriyim normalde. bebek cok isitiyorum ama doktorun dedikleri beni düsündürüyor. bana bir fkir verin nolur yardim edin gec dölenme mi aceba kese o yüzdenmi görünmüyor ve testlerim hep neagtif cikmasi normal midiir. ya kafayi yiycem simdiden tskler.

14. 28 Mayıs 2010
  15. efnanim

efnanim eşim ve oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    en güzeli kan testi yaptırman bence enim gebelikte kanda çıktı idrarda çıkmamıştı belki sendede aynısı olur

16. 28 Mayıs 2010
  17. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kan testi yaptırın bence ama eğer hamileyseniz son adet tarihinizden hesaplıyosunuz.

18. 28 Mayıs 2010
  19. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    kan testi yaptır canım....arkadaşımda senin durumundaydı...test negatif çıkınca yok diyip vazgeçmişti .adetinden 10 gün sonra benim ısrarımla bir test daha yaptı pozitif inanmadı 3 test daha yaptı yine pozitif sonra dr a gittik ...
    senin durumunda ona çok benziyo inşallah istiyosan hamilesindir hayırlısı ..