Hamilemiyim sizce?

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve erva24 tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : erva24
  1. erva24

erva24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar ben sitede henüz yeniyim sizlere birşey danışıcam.. evleneli 13 ay oldu ilk 4 ayını ikorunduk 9 aydır korunmuyoruz ve bebek iztiyoruz... sizce bu uzama süresi normalmidir.. şimdide regl dönemime 1 hafta var... sanki hamileymişim hissi var içimde bide yaklaşık 8 gün öncesi bir ara kanamam oldu tabi tam kanama diyemem ama pembemsi akıntım oldu ağır kaldırmıştım çok korktum hiç olmazdı çünkü reglim düzenlidir... bide erkendir diye umutlanmak istemediğimden değilimdir diyorum ama 4 gün öncesi hiç sevmediğim ve asla aramayacağım birşey çekti canım balıkkkk:)ama yinede emin deilim yaaa fisfisfis

2. 30 Temmuz 2010
  3. NilCeren

NilCeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    284
    Ödül Puanları:
    113
    test yapmadınız mı?
    bence hemen umutlanmayın psikolojik olarak da yaşıyo olabilirsiniz

4. 30 Temmuz 2010
  5. erva24

erva24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkürler vermiş olduğunuz cevap için...:) testde hemen sonuç vermiyo biliyosunuz reglime 1 hafta var henüz .. ufaktan sancılarım var aslında sanki deilmişim gibi ama gebelik olsada sancıda olurmuş.. ayrıca şuda var haklısınız psikolojik olabilir dediğiniz gibi...ama bende sadece balık deil garip bişeler var fark ettiğim örneğin: midem aşırı yanıyo bulantı yok ama arada saki vuruyo ve bir halsizlik sürekli uyuma eğilimim var v.s.. ama yine bile umutlanma erva diyorum kendime .. benim bilmek istediğim 9 ay oldu bu uzaman normalmidirki...?

6. 30 Temmuz 2010
  7. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Normal canım ablamın tam 1 sene sonra olmuştu, doktorlarda 1 seneden sonra tedaviye başvurun diyor zaten.

8. 30 Temmuz 2010
  9. HasibeAsmek

HasibeAsmek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben de regl olmadım ve resmen hamileliğin tüm olası belirtilerini yaşadım. Ama sonuç hüsrandı. Kendinizi çok inandırmayın hamile olduğunuza. Değilimdir deyin kendinize. Hamileliği anladım ki biraz da psikolojiye bağlı. Stres yaparsanız hamile kalamayacağım diye gerçekten kalamıyorsunuz. Allah yardımcınız olsun...

10. 30 Temmuz 2010
  11. NilCeren

NilCeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    284
    Ödül Puanları:
    113
    evet 1 seneden sonra ciddiye almak gerekiyor, siz yine umutlanmayın ama umutsuzluğa da kapılmayın, zor bir şey ama düşünmemeye çalışın regl gününüze kadar.

12. 30 Temmuz 2010
  13. kafadar

kafadar yaşadık... gördük... Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    113
    bence hiç belli olmaz,herşey mümkün yanii.. siz yinede dikkatli olun ve bekleyin diyorum.olmazsa bi sonraki ay sıkmayın yani kendinizi olurmu :) Allah hakkınızda hayırlısını versin..

14. 31 Temmuz 2010
  15. erva24

erva24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim..buarada ben daha öncesi korunmayı bıraktığım dönem doktorada gittim daha sağlıklı olması açısından .. ve doktor yumurtalıklarımın normal düzeyden çok daha iy aktif olduğunu belirtti artık nasip.. ama şeyi merak edyorum neolur sağlam bilgisi olanlar aydınlatsın bukonuda beni.. klomen kullanmak zararlımıdır? ve sağlıklı yumurtlayan bir bayanı etkilermi tembelleştirirmi yoksa daha iy hale getirip ikiz olabilme ihtimalini kuvvetlştirirmi? ikiz çok istiyorumda:KK43: tabii hayırlısı

16. 31 Temmuz 2010
  17. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    rabbım ınş gonlundekını verır
    canım herseyden once hayırlısını versın sana bana
    vede tum muhammet ummmetıne

18. 31 Temmuz 2010