hamılemıyım ve kanamam var yardım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mentos tarafından 29 Mart 2009 başlatılmıştır.

29 Mart 2009
    Konu Sahibi : mentos
  1. mentos

mentos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlaradetım 2 gun gectıkten snra kan testı yaptırdım 67.32 çıktı.dama cuma gunu kasıklatım agrıdı ve mercımek tanesı buyukluğunde kahve yoğun bır akıntı geldı doktora gıttım değerlerın çok duşuk beklemen lazım dedı.suan hala pembe akıntı gıbı gelıyor.dunde progestan ıçtım kafam allak bullak bana yardım edın lutfen hıç basına bole seyler gelen var mı:1no2::1no2:

2. 29 Mart 2009
  3. dilek23

dilek23 hayatımın anlamı oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hoş geldin
    kahverengi lekelr düşük tehlikesidir çok dikkat et hiç bir iş yapma yat progestan adlı ilacı günde kaç defa yutuyorsun

4. 29 Mart 2009
  5. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım hiç kalkmadan yat eğer çalışmıyorsan
    düşük tehlikesi olabilir cnm
    değerin düşük gerçekten ama geç döllenmede olabilir
    dikkatli ol cnm

6. 29 Mart 2009
  7. nehiriver

nehiriver 09 10 09 saat 9 05 :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bitanem gecen hafta pazar aynı şikayetle gittim progestan verdi günde 3 kere iki adet içip içip uyudum çok şükür kanamam kesildi 10 gün yatmam sölendi perşembe dr a gidicem yapıcağın tek şey ilacını içip çiş harici hiç bişey için yerinden kalkmamak geçmiş olsun

8. 29 Mart 2009
  9. mentos

mentos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkur ederım arkadaşlar allah hepımıze hayırlısını nasıp ettın sağlıklı sıhhatlı inş.:Saruboceq:yarın tekrardan kan testı yaptırcam bakalım katlamışmı dıye progestanıda gunde 3 defa dedı doktor inş.allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar hayırlısıyla kucağımıza almak nasıp etsın

10. 29 Mart 2009
  11. nehiriver

nehiriver 09 10 09 saat 9 05 :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    korkma içini rahat tut hamlelerin yüzde 30 unda bu tür sorunlar oluo erken dönemde yarı yarıya sansımız var eminim seninde bu sorunun benimki gibi gecivericek

12. 29 Mart 2009
  13. mentos

mentos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş.canım inş:Saruboceq:Allah hepimozon gonlune gore versin teşekkur ederım hepinize

14. 29 Mart 2009
  15. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle inşalah bebişine bişe olmaz ama ben sana şunu söyleyeyim benimde 5 haftalıktı hafif bi kanamam oldu pembemsi ertesi gün doktora gittim progestan verdi vee benim degerim yüksekti 1300 lerdeydi yatıcan kalmıycan progestann içicenn dediler hiç kalmadım sadece lavaboya kalkıyodum bi kalktım lavaboyaa pat bi parça düştü sabah ta aynenn sein korkutmak için yazmadım ama anlına ne yazıldıysaa oo oluyo eger bebegin saglıklıysa zaten düşmezz ama bi problem varsa geç olmadan rahim atıyo yani dua ett ve beklle hayırlısı olsunn

16. 30 Mart 2009
  17. mentos

mentos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok uzuldum.çok geçmış olsun .bende bugun tekrar kan testı yaptırdım katlamışmı dıye bılıyosunuz benım değerım çok düşük 67.32 ama sonuç yarın çıkacakmış ay bu beklemek yokmu.ama dediğin gibi herşeyın hayırlısı allah yardımcımız olsun:Saruboceq::Saruboceq:sada tekrrardan geçmış olsun cnm.

18. 30 Mart 2009
  19. mentos

mentos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaslar kahverengı lekelenmelerım gene gelıyo napcam ben ya senağlama:çok üzgünüm:yarın kan testı sonucun çıkacak çok merak edıyorum moralım bozuldu resmen ne kadar zor muş beklemek korkuyorum inş.bişey olmaz reglım 2 gun gectıkten sonra 67.32 çıkmıstı şimdi 8 gun geçtı bakalım nolcak:çok üzgünüm: