Hamilemiyim Yardim Edin

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve BALSIN tarafından 23 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Şubat 2008
    Konu Sahibi : BALSIN
  1. BALSIN

BALSIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARKADAŞLAR ARANIZA YENİ KATILDIM.BENİM SOL YUMURTALIKTA 3 MM LİK ÇİKOLATA KİSTİ VAR 2 AY YASMİN KULLANDIM 2 AY ÖNCE BIRAKTIM.ŞUN KİST DURUYO.BEN HER AY 28 GÜN ÜZERİNE REGLİ OLURUM.GEÇEN AY 25 GÜN ÜZERİNE OLDUM BU AY 26.GÜNÜM.OLMADIM HALA BİR HAFTADIR AŞIRI BELİM AĞRIYORDU.MİDE YANMAM VAR BİRKEZDE MEME UÇLARIM KARINCALANDI. KASIKLARIMDA HAHİF AĞRILAR VARDI. BUGÜN HİÇ AĞRIM YOK. GÜN ATEŞİM 36,8 Dİ BUGÜNDE 37 DERECE AVUCLARIMIN İÇİNİ ATEÇ BASIYO.AYRICA BİR HASTADIR AŞIRI GAZ ÇIK......SİZCE İNATÇI BEBEK GELİYOMU HAMİLEMİYİM LÜTFEN TECRÜBELERİNİZİ BENLE PAYLAŞIN:1hug:

2. 24 Şubat 2008
  3. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    oncelikle gecmis olsun cnm kistin hamilelige engel olup olmadigini bilmiyorum ama anlattigin seyler hamilelik belirtileri atesinde dusmemis bu iyiye isaret bir test yap istersen kiminde erken cikabiliyor hersey gonlunce olsun

4. 24 Şubat 2008
  5. NEXSXELXIX:))

NEXSXELXIX:)) Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ateşini ne zamndan beri ölçüyorsun,başından beri ölçüyorsan ve 2güne kadar ateşin düşmezse kesin hamilesin canım:dance::sm_cool:
    belirtiler çok güzel güzel ay beni heyecan bastı cevabını bekliyoruz tamammı canım merakta bekletme bizia.s.:1hug:

6. 24 Şubat 2008
  7. yasmer

yasmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    108
    canım bunlar kistin sonuçlarıda olabilir bende de kist var ama çikolata kisti değil normal kist ve malesef dediklerini bende her ay yaşıyodum normalde asla adetimde şaşma olmazdı kist çıktıktan 2 ay sonra adetim düzensizleşmeye başladı umarım hamilesindir ama kendini boş ümitlere kaptırmanı istemem insan çok üzülüyo kaç aydır kist yüzünden adetim gecikiyo ben her ay bir umutla test yapıyorum ama sonu hüsran allah hakkımızda hayırlısını versin

8. 24 Şubat 2008
  9. BALSIN

BALSIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kizlar Dün Geçe Yumurtaliklarimdaki Sanciyla Kivrandim Sabaha Kadar Yastev Sendede Kist Varmiş Bu Ağriyi Tahmin Edebilirsin. öldüm Resmen. Ama Yine Hala Regli Olmadim.hani Diyolar Ağrili Hamile Kaliniyomuş.kist Bende Bayaği Var.ama şimdiye Kadar Hiç Regli Düzensizliğim Olmadi Benim.allahim Bebiş Bekleyen Herkesin Yüzünü Güldürsün.herkes Anne Olsun.göreceksiniz Kizlar Zamani Geldimi Hepimiz Bu Siteye Mijde Hamileyiz Diyicez Ben Hep Buna Inaniyorum

10. 24 Şubat 2008
  11. BALSIN

BALSIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar Benim Bir Komşum Vardi Bekarken Kadin 8 Yillik Evliydi.ne Tedaviler Yaptirdi.tüp Bebek Denedi.olmadi Bebek Artik Umudunu Yitirmişti.hiç Birşey Yaptirmadi.olmayacak Dedi.ve Bir Baktikki Kadin 3 Ay Sonra Doğal Yolla Hamile Kaldi.demekki Zamani Var.işte Bizim Elimizde Değil Istemesekte Kafaya Takiyoruz Bu Ay Regli Olucammi Hamile Kalicammi.bakilim Bu Ay şans Kime Gülecek.birdahaki Ay Kime

12. 24 Şubat 2008
  13. BALSIN

BALSIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA NEŞELİ 3 GÜNDÜR ÖLÇÜYORUM 22-02 DE 36,8 Dİ 23-02 DE 37 DERECE BUGÜNDE CANIM 37,4 DERECE.BİRDE SABAHA DOĞRU KASIKLARIMDA ŞİDDETLİ BİR AĞRI OLDUKİ RESMEN ÖLDÜM SANDIM 1 SAAT SÜRDÜ ŞİMDİ AĞRIM YOK REGLİDE OLMADIM.BEN DÜZENLİ REGLİ OLRUM 28 GÜN ÜZERİNE YANLIZ GEÇEN AY 25 GÜN ÜZERİNE OLDUM.BU AY 27 Sİ OLMADIM.NORMALDE O AĞRILARIN PEŞİNE OLRDUM REGİL.

14. 24 Şubat 2008
  15. mum axgxacxix

mum axgxacxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    ayyy canım inşallah hamilesindir bende bekleyen biri olarak seni gayet iyi anlıyorum allah inş hayal kırıklığı yaşatmasın

16. 24 Şubat 2008
  17. mum axgxacxix

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    ayyy canım benim amiiiiin diyorum bende çok istiyorum gebe kalmayı allah herkese nasip etsin umutlanıp sonuç negatif çıktığında insan çok büyük hayal kırıklığı yaşıyo rabbim kimselere yaşatmasın allah isteyen herkese versin.

18. 24 Şubat 2008
  19. mum axgxacxix

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben yeni katıldım ve pek fazla bilgim de yok yardımcı olur ve aranıza katılmamı sağlarsanız beni çok mutlu edersiniz bişeyler yazmaya çalıştım ama acaba doğru şekilde ve goğru yerlere mi yazdım bilmiyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.