HAMILEMIYIM yardimci olursaniz sevinirim

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve aylu84 tarafından 10 Aralık 2008 başlatılmıştır.

10 Aralık 2008
    Konu Sahibi : aylu84
  1. aylu84

aylu84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oncelikle herkese selam.ben yeni uye oldum.5aydir evliyiz 2 aydir cocuk istiyoruz ama olmuyo biliyorum olmuyo demek icin erken ama napiyim anne olmak istiyorum.bu ay 2 gun geciktim ayin 8 i olmaliydim bugun ayin 10u gece cok sukur bugunde adet olmadim.Test yapmak istiyorum ama korkuyorum sizce hamilelik adetten kac gun gecikince belli olur?belimde agrilarim oldu dayanilmaz degil ama 2 hafta once yani daha adetime 2 hafta vardi 5-6gun belim agridi,ayaklarimda halsizlik cok az sizi vardi,hala ara sira belimde biseyler hiss ediyorum,4-5 gundur cok hassasim herseye agliyorum,aliniyorum sizce bunlari hamileliye baglamam dogrumu.ama karnimda qurultular basladi bugun sanki adet olucakmisim gibi ma karin agrim ve gogus agrilarim yok normalde adet oldugumda 3-4gun onceden o tur agrilarim baslarkaydirigubbakcemile2

2. 10 Aralık 2008
  3. chef

chef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kan testi yaptırsan hemen çıkar 2 gün geçse bile çıkıyor işte işin kötüsü hamilelikte te adetten önce de bu ağlama nöbetleri oluyor o yüzden ayırt edilemiyor inşallah istediğin gibidir hayırlısı olsun

4. 10 Aralık 2008
  5. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Hamilelik belirtileriyle adet belirtileri hemen hemen aynı canım benimde bu gün olmam lazımdı olmadım bende bekliyorum inşallah ikimizde hamileyizdir

6. 10 Aralık 2008
  7. aylu84

aylu84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sagol canim insallah oyledir.adet gibi hiss etmiyorum iste beni yaniltan o.adet olmadan once goguslerim agrir,karnimda agri olur hic biri yok.ilk defa belimde ve ayagimda agrilar var.allah hepimize nasip etsin anne olmayi.aminn

8. 10 Aralık 2008
  9. pxixnar77

pxixnar77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimde günüm yarın inşallah adet olmam

10. 10 Aralık 2008
  11. aylu84

aylu84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

insallah canim hamileyizdir:)bu ay aslinda soyle bisey oldu .ben dubaide yasiyorum annem ruyasinda benim onu aradigimi ve anne torunmu istiyodun sana torun veriyoruz dedigimi gormus ve halamda ayni ruyayi gormus ayni gunde.1 hafta once.nebiliyim gecinkincede.....

12. 10 Aralık 2008
  13. Lolo

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bende bu ay adet olduğumu ama hiç ummadığım bir anda adet olduğumu gördüm hayırlısı canım benim bir oğlum var ikinci olucak eğer varsa ama bu ay gerçektende olursa mucize gibi bişey olur rüyamdaki gibi ummadığım ay önümüzdeki ay tedaviye başlıcaktım inşallah gerek kalmaz ikimizde burdan hamileliğimizi takib ederiz

14. 10 Aralık 2008
  15. nutellausa

nutellausa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde yarin gunum insallah bende olmam:)ama sanki yine olacakmisim gibi geliyor:KK43:gecen ay iki gun gecmisti gunumden muhtemelen bundada oyle bise olacak cunku iyice duzensizlesti.Sabirlar diliyorum tum arkadaslara Allah dayanma gucu versi hepimize ne diyelim:)

16. 10 Aralık 2008
  17. Lolo

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah 9 ay hiç adet olmayız

18. 10 Aralık 2008
  19. yuzdeyuzakrep

yuzdeyuzakrep Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    umarım hamilesindir canım gögüs agrın ve karın agrın olurmus bunda olmamıs bi değişiklik var bende merak ettim umarım bebiş geldim der bide idrar testi yapsana hemencik silik cizgi cıkarsa halmilesindir bi bak canım

nutella cıkalatam meraba canım insallah hamilesindir kızlar sizi bulmakta zorluk cekiyorum :)