hamilemiyim?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve suzz tarafından 27 Mart 2008 başlatılmıştır.

27 Mart 2008
    Konu Sahibi : suzz
  1. suzz

suzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar..aranıza yeni katıldım çok merak ediyorum birkaç gün daha bekleyebilirdim ama sizin fikirlerinizi de almak istedim. adet günümü geçeli beş gün oldu hala kanamam olmadı, üçüncü gününde bir test aldım negatif çıktı..ama hala kanamam gelmedi. hamile olabilirmiyim? yoksa herhangi bir rahatsızlığın belirtisimidir sizce? birkaç gün sonra bir kaç test daha yapmak istiyorum emin olmak için ama..

2. 27 Mart 2008
  3. ecemim2001

ecemim2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım eczanelerde satılan ucuz gebelik testleri 10 günden önce pek sonuç vermiyor ama eğer bir sağlık krumuna giderek yaptırısan ordakiler daha hassas olduğu için 5 günlük gecikmede sonuç verirler allah gönlüne göre versin inşallah hamilesindir

4. 27 Mart 2008
  5. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    eğer adetlerin düzenli oluyorsa 5 gün çok ciddi bi gecikme.benimki adetimi 2 gün geçtiğinde çıkmıştı testte.başka bi marka test al sabah aç karnınla yaptığın idrarla tekrarla testi.eğer hamile değilen stresten geçikmiş olabilir ama 5 günde çok yanii.hadi hayırlısı canımm

6. 27 Mart 2008
  7. suzz

suzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar teşekkür ederim. cumartesi sabahına odaklandım o zaman tekrar bir test yapıcam hatta 3 tane alıcam testi :)) hiç bugüne kadar ne gün geçmişti ne de hiç gelmediği olmuştu. inşallah hamileyimdir.

8. 27 Mart 2008
  9. dafidaf

dafidaf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah güzelim inşallahh

10. 27 Mart 2008
  11. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim gecikmenin ikinci günü pozitif çıkmıştı. 5 gün gecikmede hamile olsaydın heralde pozitif çıkardı. .yada test bozuk olabilir. başka bir marka alıp tekrar sabah aç karnına yap. bide hamilelik belirtileri varmı.

12. 27 Mart 2008
  13. GULCXIXCEK

GULCXIXCEK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benımde ıkınıc gun hemen cıktı ılk gun testı yanlıs yaptıgımdan cıkmadı
    belkı sende yanlıs yapmıssındır testı bırdaha yap bence

14. 27 Mart 2008
  15. suzz

suzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    belirtiler bilmiyorum burda okuduklarımı düşününce nerdeyse tamam hamileyim dicem. adet olmama yakın göğüslerim müthiş acıyordu hemde çok hala acıyor ama o kadar değil sanki bir de o günlerde yaşanan sancıların hepsini yaşadım tamam şimdi geliyor diye tuvalete gidip boş döndüm. kasıklarımda ağrı karın boşluğumda ağrı ve eğilip birşey yapmam gerektiğinde kramp giriyor. belim çok ağrıyor normalden fazla. mide bulantım zaten düşük tansiyonla gezdiğim için hep yaşadığım şey ama bir an sanki dünya ayaklarımın altından kayıyormuş gibi oluyor özelliklede sabah ve akşam saatleri.

16. 27 Mart 2008
  17. suzz

suzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şu an kramp gibi olan sancılar daha az. bir de eşimle ilişkiye girdiğimizde hafif açık renkli bi sıvı geldi kanama olacak sandım ama gene olmadı. bu da beni hastalık ihtimalini düşünmeye itti. daha önce hiç rahatsızlığım olmamıştı. bilemiyorum.3. gün yaptığım testten sonra hiç test yapmadım. cumartesi sabahı dediğiniz gibi ilk işim test yapmak olacak uyanır uyanmaz :)

18. 27 Mart 2008
  19. hurimamis

hurimamis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    üstüne görme olayında nasıl oluyo acaba bi bilgisi olan varmı