hamilemiyim ?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve zmrt tarafından 21 Ekim 2009 başlatılmıştır.

21 Ekim 2009
    Konu Sahibi : zmrt
  1. zmrt

zmrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben son adetımden 6 gun sonra bebek dusunduk ve 1 sene 2 ay evlıyım esım korudu kendını ben korunmadım ama hammıle olurmuyum acaba 6 gun sonra denedık hastalıgımdan suan hastalıgıma 1 hafta var ama kasıklarım agrıyor genelde geceleri ve apandıs tarafında asırı baskı var olabılırmıyım acaba bana yardımcı olun lutfen tsk
    :sm_confused:

2. 21 Ekim 2009
  3. zmrt

zmrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bide ben aksam gebelik testi aldım ve negatif cıktı cokmu erken kendımı kotu hıssettım ne olur cevap yazın

4. 21 Ekim 2009
  5. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence test için erken canım bazen geç çıkabiliyor inş dileğin olur hem yeni başlamışsınız olmazsada hemen üzülme burda o kadar zaman bekleyen çok arkadaşımız varkiii...

6. 22 Ekim 2009
  7. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    test ıçın erken..bende adetıme daha var iken yapmıstık oglumda...adetıme 10 gun kala negatıf çıkmıstı..ama o ay adet gormemıstım...sonra dr.a gıttıgımde 4-5 haftalık hamılesın demıstı..
    o hıç bellı olmuyor yanı demek ıstedıgım...
    test bazen olumsuz netıce verebılıyor..eger erken donemde test yaptıysan..

8. 22 Ekim 2009
  9. nesssli

nesssli egem benimle :) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ben senin nasıl korunmadığını anlayamadım be arkadaşım CADIARZU
    eşin korunuyosa alaa alaa

10. 22 Ekim 2009
  11. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Adetimden 6 gün sonra derken, adetinizin ilk gününden itibaren mi 6 gün sonra, son gününden mi? Bir de "denemek" derken, bir gece beraber olmakla olmaz. Yani o ay içinde elverişli günlerde hergün veya daha sağlıklı olsun diyorsan iki günde bir birlikte olacaksınız eşinle.
    Bu konularda hem bu siede çok güzel konular var hem de internette iyi hazırlanmış siteler var. Arama motorlarından birine "gebelik nasıl oluşur" ya da "hafta hafta gebelik" yaz ya da "kadın anatomisi" yaz; resimli açıklamalı harika bilgiler var. ınternet kullandığına göre, biraz araştır bence, hamile kalma süreci ile ilgili biraz bilgi edinmeye ihtiyacın var gibi geldi. Yanlış anlama beni, senin daha sağlıklı ve bilinçli bir süreç yaşaman için söylüyorum.