Hamilemiyimdir görüşleriniz arkadaşlar

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve senem1 tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

17 Ekim 2010
    Konu Sahibi : senem1
  1. senem1

senem1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkese selam,yumurtlama donmemım de ıkı kere ılıskıye gırdım.adetıme de daha 10 gun var,fakat kasıklarımda ve belımde agrılar oluyor,akıntım da az var,hafıf mıde bulantılarım oluyor ozellıle yemek yedıkten sonra,sabah atesımı olctum 36,9 aksama dogru yıne olctum 36,8 cıktı,sızce bu belırtıler hamılelık olabılır mı.

2. 17 Ekim 2010
  3. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    canım benimde adetime 8 gün var bel kasık ve bacak ağrısı gögüs hassasiyeti yorgunluk uyku hali ve başağrısı çekiyorum benimde bu sabah mide bulantım oldu fakat akıntım yok kupkuru o yüzden de umutlanmak istemiyorum ama inş gebeyizdir.
    beklemekten başka çaremiz yok.....

4. 17 Ekim 2010
  5. melegimmmmm

melegimmmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar aynı belirtiler bende de oldu şimdi adtime 3 gün var sabırsızlıkla bekliyorum zaman geçmiyo belimde çok ağrıyo acaba adet mi olacağım inşallah allah gönlümüze göre veriri,

6. 17 Ekim 2010
  7. disikus

disikus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    88
    mrb arkadaslar
    bu belırtıler bence psıkolojık.belırtıler kısıden kısıye farklılık gosterır ama yıne bulantı ıcın falan cok erken sanırım .ıns hamılesınızdıır ama yınede belırtı aramayın henuz belırtıler ıcınn cok var .

8. 17 Ekim 2010
  9. senem1

senem1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah arkadaşlar,ben ilk bebegımı 5 haftalıkken dusurdum,gecen sene kasım ayında sımdı yenıden dusunuyoruz ama hayırlısı artık ılıskıden bır hafta gectı ama agrım bu kadar olmaz dı normalde benım bırde gazım oluyor suphe duydum paylasmak ıstedım,