hamileyiiimm

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve callange tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

10 Mart 2010
    Konu Sahibi : callange
  1. callange

callange Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar 34 haftalık hamileyiimm çorumda oturuyorum gittiğim doktor devlet hastanesinde görev yapıyor çok kararsızım devlet hastenesinde doğum yapma konusunda...birde doğumu nasıl yapmalıyım normal mi sezeryanla mı hangisi sağlıklı

2. 10 Mart 2010
  3. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    vallahı sekerım ben tatlı canlı bırı deyılım ama hamılelıktekı pskolejımı göz önunde bulundurursak benı devlettekı hemsıreler ebeler doktorlar ilgi alaka eksık olucağı ıcın özelı sectım tabı baska nedenlerıde var ama doğum seklını sorarsan tabıkı bır sorun yoksa normal

4. 10 Mart 2010
  5. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    dogum bir kadın için çokk önemli ilerdeki hayatını resmen etkiliyo ben 9 yıl önce devlet hastanesinde dogum yaptım ölümlerden döndüm bir başkasının çarşafında yatmak zorunda kaldım sanki ceza evine girmişim gibi girdim hastaneye 3 gün sonra bebegimi kucagıma aldım çıktım eşimi göremedim düşüne biliyomusunuz şimdiki aklım olsa asla devlet hastanesinde dogum yapmam asla ruh saglıgı bozuluyo insanın küçük bi hastane degildi dogum yaptıgım yer bakırköy kadın dogum hastanesiydi adı batsın

eger saglık yönünden sakıncası yoksa normal dogum yap derim ben epüdürelde olabilir agrısız