hamileyim ama cok tedirginim :( yorumlarınıza ihtiyacım war

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve y.a.s.m.i.n tarafından 26 Nisan 2010 başlatılmıştır.

26 Nisan 2010
    Konu Sahibi : y.a.s.m.i.n
  1. y.a.s.m.i.n

y.a.s.m.i.n Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar yorumlarınızı ve bana moral vermenizi istiyorum...
    2 sene once kısa süreli bi hamilelik yasadım 2. ayımda düşükle sonuclandı ve dusukten sonra hepatit B hastası oldugumu ogrendim biyopsiler tahliller falan 2 senedir tedawi goruyordum tabi tedawi suresince bebek yasaktı.. doktora en son gittigimde biraz emriwakiyle ilacı bıraktırdım bebek için ilaca ara verdik.. simdi b-hcg :344.6 yani hamileyim cok mutluyum ama bir o kadarda tedirginim ilk hamileliğim düşükle sonuclandıgı için korkuyorum.. ne yapmalıyım... nelere dikkat etmeliyim.. yorumlarınız için simdiden tesekkur ederim.. Allah hamile kalmak isteyen arkadaslara en kısa zamanda hayırlı we saglıklı ewlatlar nasip etsin.. su an hamile olanların da Allah hamileliklerinin saglıklı bir sekilde tamamına ermesini ve yawrularını saglıklı bi şekilde kucaklarına almayı nasip etsin inşallah...

2. 26 Nisan 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    hamılesın buyuk ıhtımal tbr..darısı bıze

4. 26 Nisan 2010
  5. y.a.s.m.i.n

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inş... daha doktora gitmedim bakalım gidinnce ne dicek...ilk bebeğinde düşük yasayanlarda benim gibi tedirgin mi oluyo acaba ? bu arada acaba kac haftalık hamileyimdir... Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin we isteyen herkese hayırlı vee saglıklı ewlatlar nasip etsin

6. 27 Nisan 2010
  7. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm hayırlı olsun bi kac haftalık hamilesndir heralde cok kücüktr yane hayırlısıyla kucagına lmayı nasip etsin..
    korkcak bisey yok allahın izniyle..iyi düsün ii olsun inş kendini yine bisey olcak diye hazırlarsan kendnde bebeişte zarar görür allah korusun..
    bol bol dinlenmelisin dikkat et kendine azda olsa uzanma agır tasıma ilk 4 ayı atlat ozmn zarfında bol bol dnlen sonra rahatlarsın inş:Saruboceq:
    cokta takma zülme mutlu ol hep bak allah nasip etmiş sana bidaha keyfini cıkar yerimseniben

8. 27 Nisan 2010
  9. y.a.s.m.i.n

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cok tesekkur ederim moral werdin bana :) suan sadece esim ve benden baskası bilmiyo hamile oldugumu cok erken oldugunu dusundugum için soylemedim kimseye bu yuzden konusmak dertlesmek ve moral bbulmak için bazı seyleri kafaya takmamak için burda paylastım ve inşallah su üzerimdeki tedirginliği burda atıcam :)

10. 27 Nisan 2010
  11. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ii yapmıssssın cnm ii geliyo burda konusmak biseyleri paylasmakopuyorumnanaktan
    simdilik söylemeded zaten ilk 3 -4ayın gecsin ahyırlısıyla saglıkla sıhatle sonra sölersnz acelesi yok zaten genelde ilk aylar sölenmiyo zaten nazar degmesn diye ya :ecrin_bebek:

12. 27 Nisan 2010
  13. nurunayn

nurunayn böyle olmak istiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun allah tamamına erdirsin darısı bizlere:Saruboceq:

14. 27 Nisan 2010
  15. y.a.s.m.i.n

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ewet konustukca sanki rahatlıyorum kotu dusuncelerden uuzaklasıyorum... bakalım sabredebilirsek bende 3 ay olana kadar solememe taraftarıyım bakalım hayırlısıyla sag salim o gunlere bi gelelim bebişimle :eek:

saol nurunayn inşallah Allah isteyen herkese hayırlı ve saglıklı ewlatlar nasip etsin yerimseniben

16. 27 Nisan 2010
  17. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merak etme cnm zmn öyle cabuk geciyoki anlamıyosun gün gelcekki ne zmn 4 ay olmus diceksin inşş
    gün gelcek bi bakcaksın dogmus kucagında inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş:Saruboceq:

18. 27 Nisan 2010
  19. y.a.s.m.i.n

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    insallah canım yaa su ilk 3 4 ayı bi gecirsem belki biraz daha rahatlicam.. ama suna da inanıyorum dunyaya gelecek olan naparsan yap dunyaya gelir eger dunyaya gelmicekse istersen 9 ay yat yine gelmez Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin :Saruboceq: