Hamileyim ama çoook tedirginim....

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve ayhu tarafından 21 Eylül 2009 başlatılmıştır.

21 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ayhu
  1. ayhu

ayhu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar ben de hamileyim.
    Kadir gecesi test yaptım çıktı gözlerime inanamadım.eşim varikoseldi.O gün tam 3 tane test yaptım.Ertesi gün kan tahlili verdim beta hcg 67 çıktı.Sürekli yatmam söylendi.Perşembeden beri yatıyorum eve kapandım.Dr kanamam ya da ağrım olursa gitmemi söyledi ama Allaha şükür henüz bir şey yok.

hatta ovulasyon testi kullanıyordum va bu ay testte 2. çizgiyi gördüğüm günlerde eşimle hiçyoktan yere tartışmıştık ve 1 hafta filan ilişkiye girmemiştik.bu ay hiiiç umudum yoktu.Ama RABBİM ol diyor ve oluyor.Her gün ben meryem eşim ise tebareke-amme surelerini okuyorduk.

Bu arada sürekli test yapıyorum pozitif görmek beni çok mutlu ediyor.ama çok tedirginim.annem erken öğrendiğin için diyor.

bugün tam 32.günüm.Rabbim keseyi görmeyi va kalp atışlarını duymayı nasip eder inşallah.

2. 21 Eylül 2009
  3. ezgim29

ezgim29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    gözün aydın tebrikler.içini ferah tut inşallah keseyi de kalp atışlarını da göreceksin sırasıyla zamanı gelince.

4. 21 Eylül 2009
  5. ayhu

ayhu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim canım.inanın ki sırf bu güzel moralleri okumak için açtım bu topiği.çünkü evde yalnızım (eşim var da ona pek anlatmak istemiyorum).içimi ferah tutacağım inşallah...

6. 21 Eylül 2009
  7. Dark

Dark Heyecan Doruk'ta ;) Pro Üye

Beğenildi:
    160
    Ödül Puanları:
    163
    Tebrik ederim canım. darısı basımıza:KK66:

8. 21 Eylül 2009
  9. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    canım tebrikler....benim de ilk öğrendiğimde beta hcg değerim 20 idi çünkü çok başında öğrenmiştim....benim anlamadığım neden sürekli yatman söylendi....

10. 21 Eylül 2009
  11. vuslat2006

vuslat2006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hiç kormayın dediğiniz gibi hiç ümit etmediğiniz ayda meraba demiş size.hep pozigtif düşününn.Allah kucağnıza almayıd nasip etsinnn

12. 21 Eylül 2009
  13. ayhu

ayhu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amin...darısı tüm isteyenlerin başına.Teşekkür ederim canım.inşallah senin de topiğini görürüz en kısa zamanda :)))

14. 21 Eylül 2009
  15. ayhu

ayhu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    20 mi? ay nasıl rahatlattın beni bi bilsen.bana hem dr hem hemşireler daha çok yeni yat dediler değerin çok düşük dediler.sana böyle bi şey diyen olmadı mı? ay moral oldun bana çok teşekkür ederim alkisalkisalkis

16. 21 Eylül 2009
  17. ayhu

ayhu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim.pozitif düşünmeye çalışıyorum.hep dua ediyorum.duanın gücüne inanıyorum.Zaten sizlerin duası,iyi dilek temennileri bile benim moralimi yüksek tutmaya yarıyora.s

18. 21 Eylül 2009
  19. iltercakir

iltercakir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yüce rabbim
    bence moralini yüksek tutmalısın dualarını hiç eksit etme bu günleri gösteren yüce rabbimiz elbet kucağına alacağın günleride gösterir sen dualarını hiç eksik etme canım benim senin adına çok sevindim darısı bizlerin başına