hamileyim ama geğirtim çok fazla

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve bengideniz tarafından 4 Kasım 2008 başlatılmıştır.

4 Kasım 2008
    Konu Sahibi : bengideniz
  1. bengideniz

bengideniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ya ben 8 haftalık hamileyim.hamile olduğumu 5 haftalıkken adet geçikmesi sayesinde öğrendim.başlarda hiç rahatsız değildim ama şimdi midem yanıyo şişiyo ve geğirmek zorunda kalıyorum geğiremezsemde çok rahatsız oluyorum.mide bulantısı pek yok.bide aldığım follik asit beni benden çıkarıyo.neler tavsiye edersiniz.dr normal zamanla geçerde geçmeyebilrde diyo ama çekilecek gibi değil.bide ğöğüslerim acaip ağrıyo bazen bunun yüzünden yatamıyorum.

2. 4 Kasım 2008
  3. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım bu belirtiler normal oalcaka tabi,ama geyirmeyi hiç duymamıştım doğrusu,hayırlı olsun bebişin

4. 4 Kasım 2008
  5. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım gaz birikiyo demekki midende geğirmeyle gazı dışarı çıkardığın için rahatlıyorsun çünkü aynı durumu bende son aylarda çok çektim geğirince rahalıyordum soda yardımcı oluyo :)) sabret herşey bebeklerimiz için onlar sağlıklı olsunda demi ama

6. 4 Kasım 2008
  7. pelinsuat

pelinsuat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eee annesi bunlar da onun cilveleri gazı çıkarabildiğine dua et bence çıkaramazsan daha fena mide yanmasına ayva iyi geliyor

8. 7 Kasım 2008
  9. gamur

gamur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben 9 aylık oldum hala devam ediyor uykumdan uyanıyorum bazen kurbağaya döndüm :)belli bir süreden sonra etrafındakilerde alışıyor o yüzden sıkma canını