Hamileyim Ama Hiç Belirti Yok

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve TUNXIXXSX tarafından 7 Aralık 2007 başlatılmıştır.

7 Aralık 2007
    Konu Sahibi : TUNXIXXSX
  1. TUNXIXXSX

TUNXIXXSX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ben 5 haftalık hamileyim ama ne mide bulantısı ne ağrı nede başka bişey yok.sanki hamile değilmişim gibi.ama ben hissetmek isterdim.böyle hiç problemsiz geçiren oldumu.pazartesi doktora gidicem ama çok endişeliyim acaba bişeymi oldu karnımda bebeğe diye.:1no2:

2. 7 Aralık 2007
  3. HERRY34

HERRY34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha çok erken endişelenme

4. 7 Aralık 2007
  5. onetimes

onetimes Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    herkezde olucak diye bir kural yok. bendede dokuz ay boyunca hiç bulantı olmamıştı. hatta bir ara hissetmiyorum sanmıştım ama içinde bebeği zaten hissetmiyormuşsun sadece tıkırtılar oluyomuş :roflol: ağrı yok bulantı yok daha ne istersin :eek:klava: korkma sadece kanaman ve aşırı ağrın varsa sorun olur. relax ol.

6. 7 Aralık 2007
  7. TUNXIXXSX

TUNXIXXSX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    7 yaşında bir kızım daha var.bu ikinci hamileliğim.ama onda böyle olmamıştı.bulantı ve kusmalar yüzünden evden bile çıkamıyordum.bunda ise hamile olduğumu bile unutucam nerdeyse.dün gece hiç uyumadım endişeden.

8. 7 Aralık 2007
  9. elma xsxekeri

elma xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tatlımm bende hamile olduğumun yeni yeni farkına varıyorumm bebeğimin hareketlerini hissettikçe..benimde ne bulantım ne ağrılarım oldu bence takılma böyle şeylere tadını çıkar elinde poşetle gezen çok arkadaşım oldu inan eğlenceli bişi değil o bulantılarr..ALLAH hayırlısıyla yüzünü görmeyi kısmet etsin

10. 7 Aralık 2007
  11. TUNXIXXSX

TUNXIXXSX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    birde geçen gün belki çok erken ama canım mangalda pişmiş kırmızı et istedi.gece 11 de bile olsa yedim.dedilerki oğlun olacak herhalde,et istersen öyle olur.şimdi benim bir kızım var.birde oğlumuzun olmasını çok istiyoruz.bu et hikayesini duydunuzmu

12. 7 Aralık 2007
  13. ilqnur

ilqnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet bende duydum et, peynir gibi proteinli şeyler canın çekerse erkek olurmuş:) allah herkesin gönlüne göre versin.

14. 7 Aralık 2007
  15. TUNXIXXSX

TUNXIXXSX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    amin ilgnur.aslında biliyorumki daha rahme düşer düşmez cinsiyeti belliymiş.ama yinede gönlümüzden geçiyor.hayırlısı

16. 7 Aralık 2007
  17. ay ne mutlu sana tadini cikar iste.ben tuvaletten cikamiyordum migdem cok bulaniyordu.

18. 7 Aralık 2007
  19. TUNXIXXSX

TUNXIXXSX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet su.ilk hamileliğimde bende öyleydim.benim alt komşum dış gebelik yaşadığını ve ameliyat olduğunu anlattı dün.sanırım bende hamilelik psikolojisi ile hiç bir hamilelik belirtim yok.acaba bi aksilikmi var diye iki gündür kendi kendimi yedim.pazartesi içim rahatlayacak inşallah.gerçi arkadaşlar rahattılar biraz olsun.teşekkürler