hamileyim ama hiç belirtim yok.. çok endişeliyim..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ulvis tarafından 7 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : ulvis
  1. ulvis

ulvis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadslar 6+1 hamileyim ama hiç bir belirtim yok. çok korkuyorum önceside düşük sonuçlnmıştı. nolur bana yazın.çok endişeleniyom.

2. 7 Mayıs 2010
  3. justing76

justing76 canım Defnem.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hiç korkma canım ya benim bi arkadaşımın da hiç olmadı belirtisi...ama şimdi 5 aylık hamile..herkeste belğirti olcak die bişey yok..benimde ilk kızımda göğüslerim felaket şişti..ama şimdide 5 aylık hamileyim vede ilk zamanlar hamile olduğumu anlıyamamıştım..çünkü göğüslerimde hiç belirti yoktu..endişelenme...

4. 7 Mayıs 2010
  5. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Doktora gitmedinmi canım ? hem bi düşüğün var diye buda düşük olacak değil. böyle olumsuz düşünme. Hiçbir belirti olmayabilir yada bu haftada bulantılarında başlayabilir. Belirti olmaması seni korkutmasın. Benimde ilk kızımda hiçbir belirtim yoktu ama şimdikinde 1 aydan fazla bulantı ve her türlü belirtiyi yaşadım. Hepsinde farklı oluyor yani.

kelebekk47 bunu beğendi.
  6. 8 Mayıs 2010
  7. sibush

sibush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    ben 5 haftayı bitirdim.. bugün kontrolüm vardı kese büyüyormu diye bakıldı.. aynı şekilde benimde ne bulantım ne ağrım sızım var.. sadece azıcıcık göğüslerim hassaslastı sanki.. doktora söyledim endişelenme dedi her kadında her belirti aynı şekilde olmazmış.. ama yinede haftaya randevu verdi kalp atışlarını kontrol etmek için.. bir problem olacağını sanmıyorum ama istersen bi doktoruna danış.. sağlıkla bebişini kucağına alman dileğiyle..

8. 8 Mayıs 2010
  9. ulvis

ulvis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağolun kızlar ne bilim öncede düşük yapınca korkuyorum işte.haftaya doktora gidicem inşlh kötü bişyle karşılşmam.bebişimi sağ salim elime alırım.

10. 8 Mayıs 2010
  11. guldanem_17

guldanem_17 HAYIRLISI Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç korkma ben suan 21+1 deyim ve ben 2 aylık ken öğrenmiştim hamile olduğumu ve hiç belirtim bile olmamıştı gayet de sorunsuz gidiyor şuan şükürler olsun .... inş seninkiside sorunsuz bir hamilelik dönemi olur Hayırlısıyla alırsın bebeğini kucağına :Saruboceq:

12. 8 Mayıs 2010
  13. sibush

sibush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    6+1 deyim haftaya doktora gideceğim demişsiniz.. henuz hiç gitmedinizmi??? Acaba ben çok acelecimiyim şu an 5+3 deyim ama simdiye kadar 2 kez gittim kontole bebeğim gerektiği kadar büyüyormu hamilelik doğru yerdemi başlamış öğrenmek için:))) daha öncedende 3 haftalık bir düşük yaşamıştım ondandır herhalde bu evhamım...

14. 10 Mayıs 2010
  15. Yeshill_Yansima

Yeshill_Yansima Hoşgeldin minik kızım:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım valla evhamdın mı bilmem benim ilk gebeliğim ama bencede kontroller çok önemli. ben almanya doğumluyum annem anlatır düzenli dr. kontrollerine giden annelere doğumda hediye verilirmiş. bir miktar para.düşünün yani teşvik olarak. bence evde gebelik testi yapıp pozitifi görünce bile hemen dr.a gidip kan testi yapılmalı.sonra keseye bakmak için dr.a gidilmeli. sonra yine kese dolumu diye bakmaya gidiceksiniz sonra kalp atışı kontrolü derken zaten 5.haftadan itibaren nerdeyse her hafta dr.a gidiyosun. ben 10 hafalık gebeyim başlangıçta 5. haftada,6.haftada 8.haftada ve artık 3 haftada bir gidiyorum. bende her kontrol çok önemli benim eşimde valla hiç kaçırmadı hep benimleydi. benden daha hevesli bebişimizi usg de görmeye. biz işi sıkı tutalımda kötü bir süprizle karşılaşmayalım.

16. 10 Mayıs 2010
  17. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    belirtiler bazı kişilerde geç olabiliyo bazı hamilelerde hiç belirti olmuyo.bence doktora gitmenizde fayda var

18. 10 Mayıs 2010
  19. sibush

sibush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    bende aynı sırayla gidiyorum.. ilk kendim test yaptım sonra kan testi.. Kese varmı hamilelik dogru yerdemi diye gittim geçen haftada kesede bebek varmı diye:) bu cumada fasulyemin kalp atışları için gidiyoruz ve sadace 5 haftalık hamileyim.. eşlerinde önemi desteği büyük tabiki benimkide pek heyecanlı.. başta temkinli olalımda olan üç beş kuruşumuza oluversin...