hamileyim ama hiç belirtim yok

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve yamukprenses tarafından 29 Aralık 2009 başlatılmıştır.

29 Aralık 2009
    Konu Sahibi : yamukprenses
  1. yamukprenses

yamukprenses Çoban torunu,yörük kızı,gururlu... ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    12.263
    Ödül Puanları:
    288
    arkadaşlar 6 haftalık hamileyim ama ne başım dönüyor,ne midem bulanıyor,ne karnım ne de göğsüm ağrımıyor.hamileler çok yer,acıkır diyorlar ama ben de iştahsızlık başladı,anlamadım ben de mi bir sorun var.üstelik kesem gözüktü,bu ne şimdi,korkmaya başladım.

2. 29 Aralık 2009
  3. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    kişiden kişiye değişiyor bazılarında belirti olmuyor belki sende ilerleyen zamanlarda olur
    bu arada tebrik ederim

4. 29 Aralık 2009
  5. mirage1983

mirage1983 Ikizanasi :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ne güzel kuşum daha ne istiyosun ama merak etme başlıycak geçte olsa hamiş olmanın ne olduğunu anlıycan ne güzel:)))))))))))))) gelişmelerden hbrdar et

6. 29 Aralık 2009
  7. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım şanslısın işte..
    bendede hiç bulantı ağrı sızı baş dönmesi vs hiç bişi olmadı
    çok hafif iştahsızlık yaşadım
    ama çok rahat bi 3 ay qeçirdim
    inşallah sende öyle rahat bi hamişlik dönemi qeçirirsin..
    korkulcak bi durum yok tamamen bünye meselesi

8. 30 Aralık 2009
  9. integral0027

integral0027 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede süper.hiç moral bozma.herşey yolundaysa.sağlığın sıhhatın iyiyse sorun yok.tebrikler

10. 30 Aralık 2009
  11. cellwe

cellwe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım, baş dönmesi vb. kan hacmine vs ye gore degisir illa olacak diye bir sey yok, bende olmadı, bulantıları 11-14. haftalar arası yasadım ben, 6 haftada henuz erken bir ara hormonlar tavan yapacak o ara baslar bulantılar farkedersin zaten bişeylerin değiştiğini, çok acıkma çok yeme sonlara dogru o da kişisine göre olur, başlarda iştahsızlık kilo kaybı vs normal, illa olacak kurallar değil bunlar önemli olan doktor muayenelerinde doktorun ultrasondan gördükleri ve onun söyledikleri,
    yoksa çoğu genelleme yanlış benim gördüğüm kadarıyla gebelik ile ilgili, gece yarısı dondurma veya sucuk/ekmek çekti canım diye de uyanmayacaksın baştan söyleyim :) bu arada tebrikler canım, sağlıkla doğar inşallah,

12. 31 Aralık 2009
  13. sbl_deger

sbl_deger Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm bende tam tersi cnm adetim 10 gün gecti 6. günde idrar testi yapmıştım negatif cıktı. bütün belirtiler var bendede mide bulantısı dışında acaba hamilemiyim yaa belirsizlik cok kötü:KK43: bide bu sabah çok hafif pembemsi bi akıntı oldu acaba hamileysem yerleşme kanaması olablimi cvr yazarsanız sewinirim lütfenn çok merak ediyorum :KK43::KK43:

14. 31 Aralık 2009
  15. KotuKediSero

KotuKediSero Gıt gıt gıdaaaakkkkk..... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım pembe leke gelmişse arkasından büyük ihtimalle adet kanaman gelecektir yakında, ama bi ihtimal geç döllenme olup da şu an yerleşme kanaması yaşıyor da olabilirsin, bu durumda kanda henüz çıkmamış olması da normal tabi, inş. hamilesindir... Bu lekelenmenin ardından bir iki gün içinde adetin gelmezse tekrar test yaptır bence, hayırlısı olsun canım.... :Saruboceq: