hamileyim ama hiç belirtisi yok

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve farsena tarafından 31 Aralık 2008 başlatılmıştır.

31 Aralık 2008
    Konu Sahibi : farsena
  1. farsena

farsena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar benim sat 25 aralıktı idrar testi yaptım pozitif çıktı ama ben de hiç bir belirti yok bu normal mi acaba 2. çocuğum ama ilki çok bunalımda olduğum bir dönemde olmuştu hatırlamıyorum nasıl olduğunu bilen varsa lütfen yorum yazsın teşekkürler

2. 31 Aralık 2008
  3. serdi

serdi Guest

canım kişiden kişiye değişebilir ve daha erkende olabilir belirti için belirtilere takılma bernce hamişliğin keyfini çıkar..... Rabbim sağlıklıca kucağına almayı nasib etsin amin...

4. 31 Aralık 2008
  5. duyqumm

duyqumm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Evet canım test yapmıssın pozitifmiş işte neden şüphede kalıyorsunki hala? Kişiden kişiye göre değişiyor belirtiler bazı insanlar belirtilerin tümünü yasarken bazıları hiç bir belirti yaşamıyorlar. Mesela benim annem lüçük kardesimde ilk 4 ay hiç bir belirti yasamamıs ve 4 ay boyunca adet olmuş karnındaki şişlik büyüyünce hissetniş ve doktora gidip öğrenmiş. Bence ne güzek işte sabahları miden bulanmıyor:))) Bebişin tadını cıkar canım Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin:nazar:

6. 31 Aralık 2008
  7. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    tebrikler canım,başlangıçta hiç belirti olmaya bilir,benim 8.haftaya kadar hiçbişeyim yoktu,sonra sadece bualntılar başladı,kişiden kişiye göre değişir cnm endişe etme..

8. 31 Aralık 2008
  9. SAYGIN

SAYGIN Guest

kızlar benim de p.tesi yumurtlama günümdü pazar en son bir denemem olabildi...yani yumurtlamam dan önceki gün sabah...spermler 48 saat falan yaşıyor ya tutma ihtimali olmuştur belki de dimi?

10. 31 Aralık 2008
  11. farsena

farsena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    az önce kan testi yaptırdım kesin hamileyim 4 haftalık allahım isteyen herkese versin