hamileyim ama hic bir sey hissetmiyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve lora tarafından 3 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : lora
  1. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ya kizlar 6 haftalik hamileyim amane bir mide bulantisi ne bas donmesi hic bir sey hissetmiyorum sadece cok uyuyorum ve goguslerim agiriyor sizce yolunda gitmeyen biseymi var neden midem bulanmiyorki benimm:KK43::-)1no2::1no2:

2. 3 Mayıs 2008
  3. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ula hatuna bak sen hemen kotu dusunuyor
    sus nen deli kari herkesin hamileligi ayni degil anacum
    illa migden bulanip kuscak degilsin ki korkma guzel dusun bak ben hep dua ediyorum senin icin
    ha bu arada doktora gittin mi bebegin kesesini gordun mu ?

4. 3 Mayıs 2008
  5. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Loracımmmm daha ne istiyon bacımmm:)) Ne güzel allah bize de böyle hamilelik nasip eder inşallah. Canım aklına kötü şeyler getirme ama yinede kafan rahat etsin diye gidince doktoruna sor. Bence normaldir. Bu arada ben hala hastalanmadım bugün 31. gün ve sadece ara sırada göğsüm sızlıyor içten içe. Dün dayanamadım akşam test yaptım ama koskoca bir hiç Hayırlısı artık bacımmm:))

6. 3 Mayıs 2008
  7. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sagol canimsin benim valla evet keseyi gorduk cok sukur pazartesi yine gidecez doktora kalp atisini isallah duyariz ama ben cok korkuyorum ya habire ruyalarima giriyor artik yaa

8. 3 Mayıs 2008
  9. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    nasil yani koskoca bir hic canim ya test mi yaptin yani isini olcuyonmu yuksekmi bak bakimm olmazsa kan tahlili yapsana sen canim

10. 3 Mayıs 2008
  11. etkin

etkin Guru Üye

Beğenildi:
    1.044
    Ödül Puanları:
    323
    her hamilelikte mide bulantısı baş dönmesi olacak diye bir şey yok canım merak etme .iki hamilelik geçirdim.ilkinde senin gibi ne mide bulantısı ne baş dönmesi oldu.ama ikincisinde beş ay boyunca mide bulantısından kurtulamadım.

12. 3 Mayıs 2008
  13. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    ısım son 5 gündür aynı 36,5 önceki gün 36,4 dü ama bu sabah yine 36,5 valla ne düşük ne yüksek bugün tekirdağa gidiyoruz akşam 3 hastane dolaştık kan tahlili için ama hepsi yarın (yani bugün) akşam 5 gibi alırsınız sonucu dediler ve telefonlada söylenmiyormuş sonuç ille gidip alacan e İstanbulda değiliz diyorum o zaman pazartesi yap diyo:))) Bizde vazgeçtik artık bekleyecem napim canım. Bide bir laborant (3. hastanedeki) hemen istiyosan idrar tahlili yapalım dedi erken dedim kanla idrar aynıdır hiçbir fark yok dedi yaa ne saçma

14. 3 Mayıs 2008
  15. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hayret bisey insani cileden cikariyorlar desene peki goguslerden baska belirtin yokmu hic

16. 3 Mayıs 2008
  17. ezo_84

ezo_84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.bende şuan beklemedeyim.4 günüm geçti.inşallah allah tüm isteyenlere en kısa zamanda kısa kavuşturur bebişlerinea.s

18. 3 Mayıs 2008
  19. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Canım zaten normalde de öyle çok fazla bel karın ağrısı olmaz bende. Hastalanmama yakın karın ve göğüsler şişer böyle nefes alamaz olurum sonra hastalanırım bu ay son 2 haftadır göğüsde sızlamalar var ama hani bastırınca felan ağrımıyo pek içten içe sızlıyo. Mide yanması desen var ama o genelde var yediklerime dikkat ederim. Onun dışında yok gibi birde benim göğüs uçlarım normalde yoktur yani düz ancak üşürsem felan ortaya çıkar ama bu sızıyla birlikte onlarda hep dışarda valla süyen içine peçete felan koyuyorum uçları belli olmasın diye o derece yani. Zaten bu değişiklikler dikkatimi çekti. Ama yinede umutlanmıyorum büyük ihtimal pazartesiye kalmaz adetim bugün 4-5 saat yolculuk ve gittikten sonrada ev yerleştirme temizlik felan yapacaz yazlıkta:KK43: dün o yüzden test istedim bişey varsa hiç gitmeyeyim diye ama ...of yaaa bilmyom :sm_confused: