Hamileyim ama kanamam var

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve firuze-1524 tarafından 8 Ekim 2008 başlatılmıştır.

8 Ekim 2008
    Konu Sahibi : firuze-1524
  1. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar 8+2 haftalık hamileyim,bugüne kadar hiç lekelenmem olmadı,gece eşimle beraber olduk:utangac:,ardından hemen lavaboya gittiğimde 3-4 damla kahverengi bir şey geldi,idrarla beraber,hemen tuvalet kağıdıyla sildim bakmak için kan falan yoktu,ama bariz bir şekilde çok koyu bir şey geldi ilk başta,kilodumda hafif pembe-kahverengi gibi bir şey var,dr.a gitmeme daha 1 ay var,bebeğime bir şey olsun istemiyorum,ilk bebğimi düşürmüştüm,bunda zaten çok korkuyorum,:1no2:akşamdan beri kontrol ediyorum başka gelmedi hiç,dr.a gideyim mi,yoksa tekrar gelirse mi gideyim,yada başka bir tavsiyesi olan varsa yazarsanız sevinirim,kafam çok karışık.senağlama

2. 8 Ekim 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım vajina girişin zedelenmiş olabilir..
    ama sen genede git doktora bebeğinin iyi olduğunu bilmek seni rahatlatır.
    hemde keseye bakarlar o kanamanın nerden olduğunu saptarlar..

4. 8 Ekim 2008
  5. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım öncelikle hamileliğin için seni tebrik ederim... Normalde ilişkiye girmeyi yasaklamıyorlar. ama ilk bebeğimi düşürdüm diyorsun, ilk 3 ay dikkat edin bence.. Bende ilk düşük yaptım, doktorum bişey demediysede sağlık ocağındaki ebeler ilk 3 ay ilişkiye girmeyn demişti..

Şuan kanaman yoksa bir sorun yoktur galiba. Ama içinin rahatlamasını istiyorsan anne, çocuk sağlığına git. Baksınlar bebişine...

Geçmiş olsun...

6. 8 Ekim 2008
  7. pnrhlt

pnrhlt DEFNE'm Güzel Meleğim Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede önce bir doktorunu ara danış, eğer gel derse de git mutlaka... Bizi de haberdar et sonra...

8. 8 Ekim 2008
  9. simlamutlu

simlamutlu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bence bir daha ilişkiye girme aslında doktoruna gitsende yapabileceği tek şey ilişkiye girme dinlen kendini yorma uzan ve progestan hap başlatır farklı birşey zaten yapmaz.

10. 8 Ekim 2008
  11. sonuyok

sonuyok özlem kokan kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    bence için rahatlaması için dr sormalın

12. 8 Ekim 2008
  13. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hepinize teşekkür ederim kızlar,dr.um ilişkiyi yasaklamadı,haftada 2 kez olabilir dedi ama ben güvenemiyorum 1 keze indirdik,ama ne bileyim ilk kez böyle oldu,akşamdan beri takip ediyorum hiç bir şey yok,şimdi de gündük pedlerden koydum hala takipteyim ,inş bişey yoktur.

14. 8 Ekim 2008
  15. serdi

serdi Guest

canım mutlaka doktora gitmelisin illaki kan görmek gerekmiyor benim doktorum değişik bir renk leke bile görsen gel demişti sonra kahve gibi lekem oldu gittim progestan verdi ve ilşki yasakladı istirahat vermişti hiç vakit kaybetmeden git tatlım bende ilk bebeğimi kaybettim sana tavsiyem ne olursa olsun kanaman bile olsa bebeğin karnında olduğu müddetçe sakın moralini bozma sen mutlu olmalısınki bebeğin sana sım sıkı sarılsın üzme canını tamam ama mutlaka hemen doktora git imkanın yoksada bul git... Rabbim aynı acıları birdaha yaşatmasın bebeğini sağlıklıca kucağına almayı nasib etsin.

16. 8 Ekim 2008
  17. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

canım inaşşalh bısı yoktur saglıklı bı sekılde bebısını kucagna alırsın ama ılk seferde dusuk yaptım dıysun ılk 3 ay bence dıkkat et doktorunuda tlf et ıstersen bı onunda dıcegı ılıskıye ara ver olutr kesın dualrım senınle tatlıma.s.

18. 8 Ekim 2008
  19. EU1

EU1 Guest

canım geçmiş olsun.bende de oldu hemde çok fazla kanamam ilk 3,5 ay durmadı.düşük tehlikem vardı.cinsel ilişki yasak kesinlikle.
    sende doktorunu ara hap yada iğne versin ne olur ne olmaz önlem olarak.bir an önce doktorunla konuş.inşallah hiçbirşeycik olmaz.öpüyorum seni.