Hamileyim ama karnım çok küçük

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve askprensesi tarafından 14 Nisan 2008 başlatılmıştır.

14 Nisan 2008
    Konu Sahibi : askprensesi
  1. askprensesi

askprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar merhaba ben suan 8 ayligi doldurdum yeni yanliz karnim cok kucuck geliyor bana bazilarin karinlarini gordukce sok oluyorum acaba neden oluyor ilk hamilelikte boyle yasayan varmi ve ne zaman tam buyumeye basliyor yorumlarinizi bek;ioyorum sagolun

2. 14 Nisan 2008
  3. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    bünyeye bağlıdır bebeğin senin iç karnın geniş olduğu içinde karnın büyümüyordur bebeğin sağlığında ve gelişiminde sorun yoksa önemli değil canım...

4. 3 Ocak 2012
  5. abellasi

abellasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    13 haftalık hamileyim bende fakat karnımda hiçbir gelişme büyüme yok fakat bebekte herşey yolunda yani bünye meselesi korkçak bişi yok içinizi ferah tutun

6. 3 Nisan 2012
  7. burunc

burunc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merak etme canım bende 20+2 haftalık hamileyim ama görsen inanmazsın hamile olduğuma ama hiç kafama takmıyorum hem çok güzel bi hamilelik oluyo hemde bebeğimde bi sorun yok çok şükür... seninde bebeğinin gelişimi normalse kafana takma :KK66:

8. 10 Nisan 2012
  9. psikolog2003

psikolog2003 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Valla Ahu Yağtu' yla aynıyız hamilelik haftasında onun karnı büyümüş bayağı ben de hala bişi yok.Bi tek evde Pijamalarımı giyince biraz hamile gibi görünüyorum.20.haftadayım.:KK49: