Hamileyim ama keseyi bile göremedimYardım:((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Missy tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Missy
  1. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Bugün doktora gittim büyük bir hevesle... En azından keseyi göreceğim umuduyla çünkü kendi yaptığım hesaba göre 5 haftalık hamileyim ama bugün göremedim keseyide doktorum geç döllenme olabilceğini söyledi. Yumurtan geç çatlamış olabilir dedi :çok üzgünüm:
    Haftaya salı tekrar gidicem...
    Ama şuan içimde korku var ve perişan oldum ağlamaktansenağlamasenağlama

Lütfen benim durumumda olup sonradan bebeğini görenler nolursunuz yazınsenağlamasenağlamasenağlama

2. 14 Nisan 2009
  3. MELXIXKE

MELXIXKE Prensesim Azra'm Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    hayatım sakın üzülme Allahın izniyle o keseyi göreceksin ben tam 4 haftalık hamileyken gitmiştim ve kese gözükmüştü çok erken döllenme olmuş dedi dr ordan hatırlıyorum bazı kişilerin 6. haftada belli olur senin tam 4 hafta bile değil demişti o yüzden sakın endişlenme herşey allahtan biraz sabırlı ol tekrar gittiğinde görürsünüz inşallah birde bende kalp atışları yoktu bende onu kafama çok takmıştım ama tabi kendimi dizginledim gebelik süresi başlı başına bir endişe zaten şuan 5 aylık hamileyim yok neden kıpırdamadı geceleri kabuslar falan demek sende ilerde daha vesveseli olursun kendini böyl alıştırma şimdiden rahat ol hamileleiğini doya doya yaşa Allah herşeyi gönlüne göre versin bebeğin sana mutluluk getirsinn

4. 14 Nisan 2009
  5. tiviti

tiviti GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim yaaaa sen kendini ağlayıpta neden üzüyosun dr unda söylemiş bak geç döllenme olabilir diye idrar testinde pozitif çıktıysa hamilesindir keseyide birdahaki salı görürsün inşallah herşeyin hayırlısını iste allahtan
    rabbim gönlüne göre versin arkadaşım

6. 14 Nisan 2009
  7. hacer0100

hacer0100 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güzelimm benım de kesem gorunmemıstı dış gebelik teshısı bıle kondu ama 6 haftalıkken gorduler keseyı cok sevındım bende kendımı harap ettım kese yoktu ama sakın uzulme erken oldugu ıcın gorunmeyebılıoo uzulme sen bebegınde etlkılenıyo bak...

8. 15 Nisan 2009
  9. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    güzelim ben de senin gibi haftalarca bekledim kese gorunsun diye. 7. hafta gorundu. ama gorene kadar kaç hastane dolaştım biliyo musun. 5 haftalıkken doktora gittiğimde adama 5 haftalık hamileyim dedim. bana ne dese beğenirsin, hamileysen niye bişey gozukmuyo... ben bunu duyunca hastaneyi yıktım ağlaya ağlaya. şimdi o kadar hastane gezip kendimi üzdüğüme kızıyorum. sabret görürsün mutlaka. ben de acaba boş gebelik mi dış gebelik mi diye düşüne düşüne kahrettim kendimi ama şimdi 1,5 aylık bi oğlum var :) boş yere üzme kendini ve şunu bil ki bayanların çoğu senin gibi düşünüyo. duyduklarımızdan çok etkileniyoruz çünkü.

10. 15 Nisan 2009
  11. EU3

EU3 Guest

:1hug:Hırçınımm canım lütfenn ama..
    Keşke şuan msnde olsaydın yaaa..
    Biz senle ne konuşmuituk ağlama lütfenn.Doktorun söylemiş geç döllenme olduğunu boşuna kendini üzüp bebeğinidee üzme llütfenn o seninn ve allahın izniyleede görüceksinn keseyii
    :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

12. 15 Nisan 2009
  13. tugba_XSXEKER

tugba_XSXEKER tugbærhan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    görünmemesi çok normal.benim 5. hafta anca vajinal ultrasonla göründü 6haftalıkken net göründü.ama bebek yoktu oda 8. hafta göründdü.endişelenmen normal tabi ama ağlayıpta kendini yıpratma lütfen içini ferah tut.hayırlı uğurlu olsun canım

14. 15 Nisan 2009
  15. deniz42

deniz42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba hırçın deniz .Şuan seninle aynı durumdayım.5 haftalık hamileyim .Dün gittim ama kese görünmedi.Ama doktorum o kadar pozitif ki içimi çok rahatlattı.2 hafat sonra gel o zaman görünmesi lazım dedi.Yani 6-7 hafta sonra.Bana stres yaparsan kafaya takarsan bebeği de çok etkiler dedi.Sebeplere yapışıp gerisini Rabbime bıraktım.O herşeyin hayırlısını verir ve bilir.Artık hiç olumsuz düşünmüyorum bebeğimle konuşuyorum hep.kendine iyi bak.

16. 15 Nisan 2009
  17. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bitanem geç döllenmede bu tür şeyler oluyor görünmüyor sadece bekle sabret bende beklemedeyim tamam zor ama becburuz sabırlı olalım ki bebişlerimize kavuşalım içini ferah tut iyi düşün iyi olsun.

18. 15 Nisan 2009
  19. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım sende hayırlısıyla görürsün keseciği çok güel yapıyorum sen içini ferah tut gerisi Rabbime kalmış canım.