hamileyim ama korkuyorummm

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve aayyccaann tarafından 30 Aralık 2008 başlatılmıştır.

30 Aralık 2008
    Konu Sahibi : aayyccaann
  1. aayyccaann

aayyccaann Guest

bayanlar bende hamileyim altı haftalık çok ükür bebğimin kalp atışlarını gördüm çok sevindim ama dr düşük tehlikesi var dedi ve çok korktum inş bişey olmaz ilaç verdi onu kullanıyorum 1 ay sonra tekrar çağırdı ama çok kötü olsaydı daha erken çağırırdı dimi

2. 30 Aralık 2008
  3. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim merak etme. bişey olmaz allahın izniyle

4. 30 Aralık 2008
  5. aayyccaann

aayyccaann Guest

inşallah canım ağzın bal yesin inş tşk ederim

6. 30 Aralık 2008
  7. _SakURa_

_SakURa_ Reyyan - İsmail Kerem <3 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    henüz hiç anne olmadım ama sadece şunu söyleyebilirim.. onunla şimdiden konuş ve Yaradana dua et..
    Allahu Teala büyüktür, yavrunun sana sıkı sıkı tutunmasını nasip eder inşallah...
    yavrun da senin sevgini hissederse sımsıkı tutunur :-)

bi dahaki kontrole sağlıklı bi bebek haberini alırsın inşallah :-)

8. 30 Aralık 2008
  9. sema3455

sema3455 yoğun yorgun uykusuz... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    aycancım ben 3 ay kanamalı geçirdim daha 15 20 gündür bişe yok allaha şükür kendini çok yorma mümkünse ilk 3 ay bol bol yat dinlen allahın izniyle bişecik olmaz bolca da dua et

10. 30 Aralık 2008
  11. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    :ecrin_bebek: canım bi dua var onu oku alahın isimlerindendi yanlış jhatrlamıyosam sağ elinin işaret parmağını göbek deliğine koyup ya mübdi a diye 99 kere tekrarla artık senin herşeyin dua ya kalmış bende yeni boş gebelik geçirdim 5 yıldr çok istiyordum kısmet nolur sende bana dua et hamilelerin duası kabul olurmuş rabbim yardımcımız olsun canım by

12. 30 Aralık 2008
  13. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım kendini yorma yat dinlen zaten doktorun söylemiştir allah büyüktür bişe olmaz inşallah bebeğine annesi

14. 30 Aralık 2008
  15. delfindora

delfindora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben de bir düşükten sonra hamile kalmıştım dr. bana da risklisin dedi. ama bak bebeğim şimdi 21 aylık hiç bişeycik olmaz sen Allaha dua et. ayrıca kuzenim geçen gün düşük yapıyordu ama kurtardılar bebeği. bugün kalp atışlarını duyduk hala risk var ama azalıyor o risk her geçen gün sadece dua et içini rahat tut yapman ve yapmaman gerekenlere uy gerisini Yüce Rabbime bırak. güzel haberlerini bekliyoruz

16. 31 Aralık 2008
  17. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım geçmiş olsun,sen kendine dikkat et,mümkünse bol bol dinlen,ağır iş yapma sakın,inş bebğin sana sıkı sıkı tutunur tatlım

18. 31 Aralık 2008
  19. pushing

pushing Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bayanlar bende hamileyim altı haftalık çok ükür bebğimin kalp atışlarını gördüm çok sevindim ama dr düşük tehlikesi var dedi ve çok korktum inş bişey olmaz ilaç verdi onu kullanıyorum 1 ay sonra tekrar çağırdı ama çok kötü olsaydı daha erken çağırırdı dimi

bende yeni üyeyim ayrıca yeni hamile olduğumu öğrendim bend e senin gibi korkuyorum ama elden dua etmek ve dikkatli olmak dışında bişi gelmio o yüzden

korkma canım kalbini ferah tut alllaha çok çok dua et herşeyin hayırlısı kendine de dikkat et daha sonrasın allah a bırak :a015: