Hamileyim ama....Lütfenn Yardım!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve yadaji tarafından 25 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : yadaji
  1. yadaji

yadaji Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar merhaba..Ben aslında pazartesi öğrendim hamile olduğumu,burdada yazıcaktım ama ilk günden beri gelen kahverengi lekeler yüzünden o kadar endişeliyimki yazıp yazmamaya karar veremedim.Korktum...senağlama şimdi daha çok korkuyorum çünkü hala devam ediyor!!Ama sadece akıntımda kahverengi bulaşıklık şeklinde onuda tuvalete gidince görüyorum,çamaşırımda sadece bir kere bir damla oldu!Bugün 6. gün!Evde idrar testiyle öğrendiğim adet günümde hemen gittim kan testide yaptırdım sonuç 381 di.Doktor gayet iyi ve başı dedi.Dün yani 3. günde tekrerledım testi 1350 çıktı!!5 buçuk 6 haftalık falan.Doktor çok iyi diyor,değerlerim olması gerktiği gibi.Lekelerede yerleşirken olan birşey endişelenme dinlen dedi ve tabiiki düşüğe karşı ve tutunması için progestan verdi.İçeli 2 gün oldu yani bugün 2.günüm.Ama çok üzülüyorum neden oluyor?Ya daha kötü olursa,ya düşerse?Lütfen,ne olur lekenme yaşayanlar yardım edin bana!!Sizin nasıl oldu,ne yaptınız ve şuan durumunuz ne?İçim ancak gerçek tecrübelerle rahatlıyıcak...:1no2: ihtiyacım var deneyimlerinize..... :a015:

2. 25 Temmuz 2008
  3. yadaji

yadaji Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yardım edecek,bilgilerini tecrübelerini paylaşıcak yok mu,?!!!!!! :çok üzgünüm:

4. 25 Temmuz 2008
  5. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    tebrikler canım aramıza hoşgeldin..canım öncelikle doktorun sözlerini dinleyip bol bol dinlenmek ve ilaçlarını düzenli kullanmak..umutsuzluğa kapılma canım..kanaman kırmızıya dönmediği sürece endişelenme..moralini yüksek tut..devamlı dinlen ağır iş yapma...
    inşallah sağlıklı bir şekilde kollarına almayına nasip etsin rabbim...:nazar:

6. 25 Temmuz 2008
  7. yadaji

yadaji Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım çok teşekkür edrim!Önceleri daha iyiydim ama hala devam ettiği için kaygılanıyorum...Ne kadar zor böyle ne olucağını beklemek....

8. 25 Temmuz 2008
  9. nevrosky

nevrosky Doruk Paşa Sen Çok Yaşa Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    Canım inşallah bir sorun yoktur. :nazar: İnşallah herşey yolunda gider ve sağ salim alırsın bebeğini kucağına. Dinlenmeye çalış , kendini yorma ve bol bol dua et canım.. a.s.

10. 25 Temmuz 2008
  11. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım üzülme ..değerin normal katlıyor ...lekelenme sorun değil..kanama olmadığı sürece korkma..benim 6. haftamdan 14 . haftama kadar kanamam oldu ..hemde öyle böyle değil..kan gölü gibi olurdu banyo küvet ,ama şimdi şükür 6. ayım bitiyor ..umarım sorunsuz atlatırsın ..geçmiş olsun..

12. 25 Temmuz 2008
  13. yadaji

yadaji Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım çok saol.Beni gerçekten rahatlatıyorsunuz.Olabileceğini duymak ne olursa olsun umut verici!Umarım dediğin gibi olur!!Çok teşekkür ederim.Hepimize sağlıklı hamilelikler...a.s. :nazar:

14. 25 Temmuz 2008
  15. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canımm inşallah herşey yolunda gider iyi düşünmeye çalışşşş

16. 25 Temmuz 2008
  17. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelıkle hamileligin hayırlı olsun allahım sağsalim kucagına almayı nasip etsin öyle kötü şeyler getirme aklınainş. bişey olmaz kendini sitrese sokma olmayacagıda varsa strese girersen olur herşeyin hayırlısı kendine iyi bak bakki bebeginde ,iyi olsun

18. 25 Temmuz 2008
  19. simla03

simla03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım hiç moralini bozma benim de hamileliğimin ilk haftalarında lekelenmeler vedaha sonra da kanamalarım oldu hatta birkaç defa kesin bebeğim gitti diye ağlaya ağlaya gittim doktora 4.ayı doldurana kadar sebebini bilemediğimiz kanamalarım oldu doktor sürekli yatmamı tuvalet ihtiyacı dışında kalkmamamı önerdi progestan kapsül ve ampul kulandım sonuç mu şu anda 18 aylık bir oğlum var hiç merak etme inşalah senin endişelerin de boşa çıkar da bebeğini sağlıkla kucağına alırsın