hamileyim ama normalmi dış gebelikmi bilmiyorum

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve akimera tarafından 23 Nisan 2009 başlatılmıştır.

23 Nisan 2009
    Konu Sahibi : akimera
  1. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten çok üzgünüm arkadaşlar.tahmini bir aylık hamileyim ama kese hala gözükmüyo.ve değerler yeterli artışı göstermiyo.doktor dış gebe olma ihtimalimin çok yüksek olduğunu söledi.moralim gerçekten çok bozuldu.cmrtsi randevu verdi tekrar görmeye çalışacak umarım görür ve ben bu belirsizlikten kurtulurum.gerçekten çok üzgün ve endişeliyim.dua edin arkadaşlar dış gebe olmıyım.çok korkuyorum gerçekten:KK43:(

2. 23 Nisan 2009
  3. beray60

beray60 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ılk hamılelıgın mı?

4. 23 Nisan 2009
  5. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    hayır cnm ikincisi bu.ilki daha bir buçuk yaşında ama onda böle bi durum olmamıştı

6. 23 Nisan 2009
  7. EU3

EU3 Guest

Canım dualarım seninle.Allah yardımcınn olsun.:Saruboceq:Allahım sağlıklıı bir gebelikk nasip etsin inşallahh.:Saruboceq:

8. 23 Nisan 2009
  9. beray60

beray60 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    UZULME Ya HAyırlısı en azından sorunun yok dımı korkma bak 1 cocugun var vede kucukmus..

10. 23 Nisan 2009
  11. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah cnm yaa..gerçekten çok zor bi durum bende yarın tekrar kan testi yaptırıcam cmrtesi de kntrol var.heycanlıyım.allah yardımcımız olsun.yarın haberini bekliyorum cnm ama çok güzel haberler getiriceğine eminim.inan buna

12. 23 Nisan 2009
  13. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım rabbim yardımcın olsun inşallah rabbim kesesini gve kalp atışlarını duymayı nasip etsin inşallah....

14. 23 Nisan 2009
  15. 03gamze03

03gamze03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım inş.dış gebelik değildir seni korkutmak istemem ama dış gebelikten sonra çocuk olmama ihtimali çok yüksek oluyormuşmuş...Allah gönlüne göre versin

16. 23 Nisan 2009
  17. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    saol cnm allah razı olsun

18. 23 Nisan 2009
  19. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    allah korusun cnm yaa.aslına bakarsan bendede eşimdede baya gebeliğe engel hastalıklar vardı.3 sene çocuğumuz olmadı ikimizede ameliyat dediler olmadık.kendiliğinden hamile kaldım.onun içinde düşer dedi doktorlar.düşmedi sağlıklı bi doğum yaptım.şu an bir buçuk yaşında bir oğlum var.ve bunada korunurken hamile kaldım o yüzden bu çocuğu çok istiyorum.çünkü hiç bişey insanların planladığı zamanda planladığı gibi olmuyor.şunuda söliyim başka hastalıklarımda var günde 10 tane ilaç ve sabah akşam lavma yapıyorum ve sağlığım açısından hamile kalmam sakıncalı.ama bukadar engele rağmen korunduğumuz bi dönemde hamile kalmam beni düşündürüyo.gelen allahtan geliyor o yüzden çok istiyorum.dış gebelikten korkmamın sebebi bebeğimin daha çok küçük olması bana aşırı düşkün.kimsede durmuyo benden başka.ameliyat falan olursam o sefil olacak.özellikle onun için çok korkuyorum.dua edin cnm.bu gece cuma gecesi.allah inşallah dualarımızı kabul eder