hamileyim ama sevinemedim :(

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve bayans tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : bayans
  1. bayans

bayans oğluşlarım çift oldu ;) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    merhaba kızlar bu ilk paylaşımım.düne kadar herşey iyi kötü yolundaydı.18 aylık bir oğlum var. o 3-4 yaşına gelince bir hamilelik düşünüyordum.taki birkaç saat önceye kadar -test yaptım- veee çift çizgi :KK43:( Allahın gücüne gitmesin sevinemedim bile oysaki ilkinde nasıl sevinmiştim..plansız bir hamilelik yani,bebeğim daha küçük ,emziriyorum,maddi yönden daha mayısa kadar berbadım :KK43:( ve hala şokkkkkklardayım :KK43: şok şokşok offf :KK43:

2. 7 Ağustos 2010
  3. SevdaEcrin

SevdaEcrin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    maddi durumu düşünme bence bebişler rızzkıyla gelir bende maddi olarak ne günlerdeydim ama bebeğim oldu çok mutluyum onun için herşeye değer ne olursa olsun büyüyorlar bakılıyorlar hemde en iyi şekilde . 18 aylık bebeğin yeterince büyümüş emmesede olur bence . sen bence bu mutsuzluluğunu karnındaki bebişine yansıtma o da üzülür kıyamam :KK43: hem aralarındada gayet normal bir yaş farkı olucak :KK66: o kadar kısa değil .

4. 7 Ağustos 2010
  5. bayans

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    cevabın için tşk ederim sevda..ama o kadar beklemediğim bi şeydiki hala şoklardayım..ben ilkinde acemilik vardı 2cide planlı yaparım hereşyini 4 dörtlük yaparım diye düşünüyordum.hepsi yalan oldu :KK43: tesellin için çooooookkkk sağolll :) iyi geldi :)

6. 7 Ağustos 2010
  7. SevdaEcrin

SevdaEcrin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ne demek cnm bnm her zmn . onun yuzunu gorunce bu dusunduklerıne gulup gecıceksın :)

8. 7 Ağustos 2010
  9. hatice28

hatice28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede o rızkıyla gelir dur bakalım Allah herşeyi yoluna koymuştur o herşeyin en hayırlısını bilir sen Rabbime güven o veriyorsa vardır bir hayır herşey planlandığı gibi olmuyor canım herşeyde vardır bir hayır. belkide sınanıyorsun doğucağına eminmisin ? Allah hakkında hayırlısını versin kardesim.

10. 7 Ağustos 2010
  11. bayans

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    sağol haticem Allah razı olsun..haklısın zaten tek sğınağım o .diyorum vardır bir hayır inşallah rabbim bilip verir elbette.ama işte insan bi anda şok oluyor.ilk çocukta acemilik vardı birde maddi sıkıntı vardı herşeyim kısıtlı oldu.2cide her şeyden hevesimi alırım diye düşünüyordum.tabi birde oğlumda daha bakıma muhtaç bezleniyor.hala diş çıkarıyor.herşey üst üste oldu..hakkımda hayırlısı .ne biilim işte paylaşmak istedim..:eek:süprizzzzz

12. 7 Ağustos 2010
  13. hatice28

hatice28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İyi yaptın tabiiki paylaşıcaksın için ferahlamıştır. beraber büyütürsün herşeyden 2 tane alıwerirsin kaydirigubbakcemile3 alıwerirsin diyorum ama bilirim maddi sıkıntıyı :teselli:dert etme sen şükür et sadece dediğin gibi rızıklar ezelde yazılıyor nekadar calışsanda ne fazlalaşıyor nede azalıyor dünya işte hepimiz sınanıyoruz bişekilde..:1closedeyes:

14. 7 Ağustos 2010
  15. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Sağlıcakla kucağınıza alırsınız inş.
    Her olanda vardır bir hayır, Allah yardımcınız olsun.

16. 7 Ağustos 2010
  17. bayans

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    tiryandafila ve hatice çok çok çok tşk ediyorum ikinizede..inşallah Allah hem hakkımda hem hakkınızda hayırısnı verir..

18. 7 Ağustos 2010
  19. nurun

nurun Rabbim,herşeyin hayırlısı Üye

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    153
    canım ikinci bebeğin hayırlı evlad olsun diye dua edeym şimdiden :)).. bak bize o kadar çok istiyoruz ki bebeğimiz olsun ama olmadı daha. demekki vakti zamanı var arkadaşım... bizi bizden daha iyi bilen Rabbim onunda sırasını elbet O bilir. sakın bebeğini aldırma.Allah onun rızkını verir inşallah.. sabrın sonu selamettir Allah yardımcınız olsun