Hamıleyım ama sevınemıyorum:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ultrags tarafından 27 Aralık 2009 başlatılmıştır.

27 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ultrags
  1. ultrags

ultrags Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    senağlamaARKADSLAR MERHABA ARANIZA YENI KATILDIM 5 HAFTALIK HAMILEYIM FAKAT HAMILE OLD OGRENDIGIM GUNDEN BERI KAHVERENGI AKINTIM OLUYOR BUDA BENI COK KORKUTUYOR;ILK BEBEGIMIDE 5 HAFTALIKKEN DUSURDUM KURTAJ OLDUM;AMA SIMDI MELEGIMIN BENI BIRAKMASINI ISTEMIYORUM DR GITTIM YATICAN SU ICIEN DEDI COK KORKUYORUM GURBETTYIM YANZLIZIM OLE BAKCAK KIMSEDE YOK ISTEN CIKTIM EVDE YATIOM SAFOLSUN ESIM HERISI YAPIO AMA COK KORKUYORUM TEK TESELLIM SANCIMIN OLMAMASI PZT DR GITCEM TEKTRDAN BAKLIM NE DIYCEK IANIN HALA HAMILEYIM DIE SEVINEMEDIM AILEME BILE HABER VERMEDIM DUSERSE SIOE KORKUOM DUSERSE AILEM BENDEN DAHA COK UZULCEK:KK43:(DULARINIZ EKSIK ETMEYIN MELEGIM BENI BU SEFER BIRAKMASIN GITSIN ARTIK KAHVERENGI LEKE GORMEK ISTEMIYORUM RABBIME EMANET OL MELEGIM ANNECIGINI LUTFEN BU SEFER BIRAKMA:KK43:((((((senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

2. 27 Aralık 2009
  3. nisa3

nisa3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olsun canım ben 4 tane melegimi kaybettim çok acı şimdi 3 haftalık hamileyim şimdilik iyi herşey ama bende yatcam igne vurulcam hergün su içcem inş rabbim bunları bagışlar bize ayrıca allah korusun bu bebeginede bişey olursa inş olmaz kesinlikle genetik test iste sende kan pıhtılaşmasına falan baktır bende bu sorun çıktı hastalıgımı geç buldukları için dedim ya 4 melegimi kaybettim hatta biri 5 aylık dogumdu çok zor ama moralini yüksek tuut inancını kaybetme dua et hayırlısı diye düşün bunlar bizim için bi sınav unutma kaybettigimiz meleklerimiz inş bize şefaatçi olcak bide yinede şükretmeliyiz hiç olmazsa hamile kalabiliyoruz ya hiç anne olamayanları düşün biz hiç olmazsa allah katında anne olduk kendini böyle şeyler düşünerek motive et olumlu düşün bebegim benimle kalcak gibi inş bebeklerimiz bize tutunur benim çıkmam lazım fazla oturmamam lazım malum bebegim için allah yardımcımız ılsun dediklerimi unutma ailenden biri gelebilirse çagır sana baksın ben annemdeyim herşey bebegimiz için çekinme ailene söyle belki bi çözüm bulurlar sana yardımcı olma konusunda

4. 27 Aralık 2009
  5. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Hayırlı olsun. Dualarım sizinle, inş sağlıklı şekilde kucağına alırsınız.

6. 27 Aralık 2009
  7. ultrags

ultrags Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah razı olsun sanda gecmıs olsun ınseallah melklerımız sag saglım kucaklarımıza alırız rabbım hakkımızda hayırlısını nasıp etsdın ısteyen herkese saglıklı hayırlı evlatlar nasıp etsın ınseaallah

8. 27 Aralık 2009
  9. elixsir

elixsir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    HTML:

Yarabbi bu yazıyı okuyan kalbi güzel yüzü güzel sözü güzel kulunun gönlünden ne geçiyorsa ki sen daha iyi bilensin aklından ne geçiyorsa ki sen akılları okuyasın biran önce gerçekleşmesi için ona ihsan eyle onun üzülmesine mahiyet verecek hiç birşeyi ona yaklaştırma bu aciz kulununda duasını kabul eyle amin ALLAH BEBEĞİNİ KORUSUN......

10. 27 Aralık 2009
  11. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :1hug: :1hug: canımmm negüzel dua etmişsinnn:1hug: :Saruboceq:AMİN AMİN CANIM BENİM RABBİM KORUSUN SENİNDE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN...CANIM COK GEÇMİŞ OLSUN İNŞ ALLAH BEBEĞİNİ SANA BAGISLASIN :Saruboceq:

12. 27 Aralık 2009
  13. elixsir

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    allah razı olsun ama henüz nişanlıyım dua et evlendiğim zaman yani 7ay sonra sorunsuz bir şekilde bende anne olayım allah şimdiden razı olsun ve sizizn için cok dua isticem inş selametle ayetel kursü yü oku ve mest et karnına kasıklarına inş bir şey cik olmaz

14. 27 Aralık 2009
  15. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sendende ALLAH RAZI OLSUN CNM BENİM....İNŞALLAH RABBİM YARDMCIN OLSN SONRUNSUZ Bİ ŞEKLDE EVLEN VE İNŞALLAH SAGLIKLI BİR ANNE OL SAGLIKLI HAYRLI EŞİN EVLADIN OLSN....BENDE İLK BEBEĞİMİ KAYBETTM KARNIMDA ÖLMÜŞTÜ......:gitme::gitme:

16. 27 Aralık 2009
  17. elixsir

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar sınavdayız unutmayın kendınızı Üzmeyın ınŞallah hepımız anne oluruz (ama Önce 7ayın gecmesı ve dÜĞÜnÜmÜn olması lazım)):) dualarda bulusalım dualar mÜŞterktır allahın selamı sızın ve bebelerınızın ÜstÜne olsun

18. 27 Aralık 2009
  19. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    haklsn cnm amin.....:Saruboceq::Saruboceq:ALLAH GÖNÜLNE GÖRE VERSİN