hamileyim ama....:(

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve suveybe tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : suveybe
  1. suveybe

suveybe Guest

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.1buçuk yıllık evliyim evliliğimin 6.ayında bi gebeliğim olmuştu fakat 1buçuk ay olmadan gelişimi olmadığı için alındı.ve şimdi yeniden hamileyim.enson adet tarihim 9 mart.dün doktora gittim keseyi göremedi kanda beta hcg yaptı 641 çıktı.çarşamba tekrar gel artış varmı bakcaz dedi.çok korkuyorum yine aynı şeyler olucak die:KK43:(bu değer sizce normalmi,kese neden gözükmedi:KK43:yardım edin:KK43:

2. 14 Nisan 2009
  3. canim tebrik ederim oncelikle aklina kotu seyler getirme insallah yolundadir hersey gec dollenme olabilir tatlim gec olsun guc olmasin bebegin seninle merak etme sen dualarni esirgeme stres yapmaki bebiste etkilenmesin ins duzelir hersey tatlim dualarimiz seninle ve bebisinle

4. 14 Nisan 2009
  5. suveybe

suveybe Guest

sağol canım.ilki öyle olunca ikincisinede korkuyla yaklaşıyorum işte.doktorumu değiştirsem napsam.kese kaç haftalıkken görünüyo ya?

6. 14 Nisan 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım kese bhgc değerin 1000 civarındayken görülüyor korkma görülür daha 5. haftada filan görülüyor ama geç döllenmede senin hesabınla tutmuyor korkma inşallah bişey olmaz iyidir bebişin

8. 14 Nisan 2009
  9. suveybe

suveybe Guest

eftelyacım doktorda geç döllenme dedi keseyi göremeyince:KK43:ama 641de az bi değer offf:KK43:

10. 14 Nisan 2009
  11. hidden

hidden kuzuuummm geliyor... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım değerleri çok iyi bilmiyorum ama 5-6 haftada kese görünmesi lazım...

12. 14 Nisan 2009
  13. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım korkma geç döllenme olmuştur..aklına kötü şeyler getirme..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..Allah tamamına erdirsin..amiiinn..

14. 14 Nisan 2009
  15. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Şuan aynı durumu yaşıyoruz ve aynı endişeyi 2 düşüğüm oldu bu 3. hamileliğim bende keseyi göremedim henüz banada doktorum geç döllenme dedi... Bakalım haftaya öğrenicem inşallah canım bebeklerimiz tutunur bize kendilerinide gösterir...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

16. 15 Nisan 2009
  17. EU3

EU3 Guest

Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..Bence morelini bozma allaha dua ett inşallah hayırlısı ilee keseyi görüceksinn

18. 15 Nisan 2009
  19. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    suveybecim canım benim öncelikle kafandaki şu olumsuz düşünceleri bi kov
    inşallah geç döllenmedir ve bi daha ki gidişinde keseyide dörürsün değerlerinde normale döner sen canını sıkma Allah kerimdir inşallah bu defa hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip eder mevlam sen Allah'a sığın ona tevekkül et inşallah herşey yoluna girer tatlım Allah yar ve yardımcın olsuna.s.