Hamileyim......Bebeim brakma beni, tutun Anneciine

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve guclu.z tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

3 Mart 2009
    Konu Sahibi : guclu.z
  1. guclu.z

guclu.z OgLu$uM BuyuyoR Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar merhabalar,

ben 1,5 yillik evliyim ve 1 dusuk yasadim. Simdi ise klomen pregnyl ve ovitrelle tedavisinden sonra (yumurta catlatma) allahima sukurler olsun ki hamile kaldim. :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Ama korkuyorum ins. bebisim birakmaz beni karnima kramplar giriyo vajinam sizliyor neden olabilir. Korkum Bu agrilar yuzunden. Simdi ozel hastaneye gidecem kontrol icin kendi doktoruma ulasamadim..

Testte 2 cizgi gorunce nekadar mutlu oldum anlatamam, ki hala inanamiyorum gercek olduguna.:1shok: Allahim ne olur saglikla ve hayirlisiyla sag salim dunyaya getirmeyi nasip et:Saruboceq::Saruboceq:

Burdaki butun arkadaslarima da bu sevinci yasat allahim onlarinda yuzlerini guldur bebislerini ver karinlarina tez zamanda...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Buradan arkadaslarim sizlerle hamileligim hakkinda gelismeleri aktaracagim:1closedeyes:

haydi yalniz birakmayin beni tamammikaydirigubbakcemile

2. 3 Mart 2009
  3. mavikentli

mavikentli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayırlı olsun canım cok sevindim adına.kaçıncı günüde sonucu aldın merak ettim.benimde 31.günüm ve test yapmaya korkuyorum

4. 3 Mart 2009
  5. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    tebrikler canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah...

6. 3 Mart 2009
  7. EU3

EU3 Guest

Tebriklerr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canımmm :teytey::teytey:

8. 3 Mart 2009
  9. duygu_22

duygu_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkdslar tup bebek yaptıran arkdslar varmı aramızda :KK43: sorum varda

10. 3 Mart 2009
  11. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    allah analı babalı büyütsün canım allah gönlüne göre versin inşaallah

12. 3 Mart 2009
  13. mssangel

mssangel Kısmetse anne olacak Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar konunun başlığı beni çok etkiledi çünkü bende 3 ay önce 2 aylık bebeğimi gelişemediği için kürtaj oldum,geçirdiğim zor günlerin ardından tekrar denemeye başladık kürtajdan sonra 2.adetimi beklerken adet düzensizliğinden şüphelenirken hamile olduğumu öğrendim perşembe günü öğreneli 15 gün olucak kısmetse,ben adetimin geçtiği 10.gün test yaptım özellikle yapmadım çünkü tek çizgi görmekten çok korkuyodum,dilerim rabbim isteyen herkese nasip etsin...bebeğimin beni bırakmaması dileiğimle...

14. 3 Mart 2009
  15. livaza

livaza rabbim sana emanetizz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlı olsun sagol duaların için inşallah rabbim yüzünü bu defa güldürür kucagına almayı onunla hayırlı bi ömür geçirmeni nasip eder :KK46:

16. 3 Mart 2009
  17. guclu.z

guclu.z OgLu$uM BuyuyoR Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar cok sagolun, ben adetim gectikten 5 gun sonra yaptim ve pozitif cikti. Dualariniz ve dilekleriniz icin cooooooookkkkkkkkkkk tesekkurler allahim herkesin gonlune gore ver

18. 3 Mart 2009
  19. nisa3

nisa3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım arkadaşım buldum seni hiç moralini bozma dikkat et ALLAH ın izniyle inşallah kucagımıza alcaz sade sen degil teyzeleri olarak bizde çok kişi ziyaret etmiş başlıkda çok etkili minik bebiş bu sefer annesini bırakmayacak inşallah kendine ve bebişe iyi bak