hamileyim belirtilerde yardımcı olabilirim...

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve nesbar tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

2 Nisan 2010
    Konu Sahibi : nesbar
  1. nesbar

nesbar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 12 haftalık hamileyim biliyorum bende bu sayfalardan geçtim inanın tahmin edildiği gibi klasik belirtileri yaşanmıyor. Aksine hamile olmadığını zannettiğiniz şeylerle karşılaşıyor insan.8 aylık denemeden sonra hamile kalabilmiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki kafadan o düşünce gitmedi mi bebek gelmiyor kızlar. Akışına bırakın ve şok olunzemuszemus

2. 2 Nisan 2010
  3. cotanak28

cotanak28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya hayırlı olsun bende martın 24 de catlama ıgnesı oldum sadece 25 de cok kasık agrılarım oldu bılmıyorum tuttumu acaba gecenlerdede catlama ıgnesı ıle hamıle kalmıstım ama o dusukle sonuclandı onda kasık agrım bel goguslerım cok agrıyordu bu sefer hıc bır seyım yok bırde ben bu sefer sanırım pek kafama takıp oramı buramı dınlemedım sanırım ondan boyle ne dersınCADIARZU

4. 2 Nisan 2010
  5. nesbar

nesbar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herşey olabilir canım.Kendini dinlediğinde sürekli belirti buluyor insan. Ben nerdeyse hiç belirti yaşamadım gibi şimdi düşününce aaa bu da olmuştu diyebiliyorum. Bebeğim 3 aylık oldu karnım şişmese hamile olduğuma inanamayacam nerdeyse..... Yapıya göre değişiyor herhalde.Umarım en kısa zamanda iyi haberler alırsın

6. 2 Nisan 2010
  7. cotanak28

cotanak28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ıyı dıleklerın ıcın cok tesekkur ederım rabbım tamamını erdırsın saglıklı bır hamılelık dıleyı ıle

8. 2 Nisan 2010
  9. .umut.

.umut. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb bende 23 martta ovitrelle çat.iğnesi vuruldum iğneden 1 hafta sonra test yaptırdım sonuç 12.50 çıktı doktor 3-4 gün sonra testi tekrarla dedi madem test tekrar edilcekti neden bana 1 hafta sonra test yaptır dedi anlamadım boşu boşuna beni az da olsa ümitlendirdi.Sizce sonuç nasıl nerdeyse her bölüme yazdım.

10. 2 Nisan 2010
  11. cotanak28

cotanak28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 24 martta o ıgneden oldum neden doktorun bu kadar acele ettırmıs ıgneden on uc on dort gun gecmesı lazım ıgnenın etkısı o zaman gecıyor benım doktorum adet gormessen uc gun sonrası test yaptır dedı bence sen adet gununun gecmesını bekle sonra ınsan cok hayal kırıklıgına ugruyor

12. 2 Nisan 2010
  13. .umut.

.umut. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sen de hiç bir belirti var mı ben de adet olcak mışım gibi bir ağrı var.(bu arada giresunlumusun?)

14. 2 Nisan 2010
  15. cotanak28

cotanak28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım hemserıyızzz aslında bakarsan bu benım ıkıncı denemem ılkınde ıgneden sonra bel kasık ve mıyde yanmam oldu goguslerıme dokunamıyordum ama malesef dusukle sonuclandı daha uc haftalık falandı bunda ıse ıgneden bır gun sonra ılıskı olacagı aksam ınanılmaz bı kasık agrısı oldu ondan sonrada hıc bır belırtı olmadı ne bıleyım ya sankı ılkınde kendımı cok dınledım herhalde bunda kafama hıc takmıyorum sımdı adetıme 8 gun var herseyın hayırlısı rabbım neyı hayırlı goruyorsa o olsun

16. 2 Nisan 2010
  17. cotanak28

cotanak28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu arada yanlıs okumusum evet giresunluyummm

18. 3 Nisan 2010
  19. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bende çatlatma iğnesiyle hamile kaldım.25 haftalık oldum nerdeyse.doktorun cok yalnış yapmış.:eek:lmaz:ama aynı hatayı bende yapmıştım.kaydirigubbakcemile3çatlatma iğnesinden 5-6 gün sonra evde idrar testi yaptım.kırmızı iki çizgi cıkınca doktorumu aradım.hemen yarın gel kan testi yapalım dedi.gittim yaptırdım.sonuç 72.35.seninle aynı zamanlarda yaptırmama rağmen seninkisi 12.50 cıkmış.doktorum birdaha tekrarlayalım dedi.yaptırdığım testten 2 gün sonra birdaha yaptırdım sonuç 33 küsürdü.yani düşmüş.meyerse çatlatma iğnesindenmiş.okadar kahroldum ki..cok üzüldüm.doktorum adet gününü bekle birdaha yap dedi.tam adet günümde yaptırdım.42.55 cıkmıştı.yani hamileydim.2 hafta sonra kesemizi gördük ve ondan 1 hafta sonrada bebeği gördük kalp atışını duyduk.moralini bozmak istemiyorum ama inşallah hamilesindir ve değerin yükselir. 1 hafta sonra yaptırmana rağmen cok küçük bir değerin var 12.50.senin için dua edicem.allah sanada yavrunu bağışlar inşallah.:Saruboceq: