Hamileyim diye çok sevinmiştim şimdi ise çok korkuyorum:(

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve mavilila tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : mavilila
  1. mavilila

mavilila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar daha önce burdan hamile olduğumu sizlerle paylaşmıştım.Dün kalp atışına bakmak için doktora gittim.Kalp atışı var şu an 7 haftalık.Ben bunu duyunca havalara uçacağımı düşünüyordum inşaallah bir sorun olmaz diye dua ederek gittim doktora.Doktor rahimde septum var dedi.Septum ne dedim nasıl yani dedim çünkü hiç duymadığım bir terimdi.Rahmin doğuştan anomalisi dedi problemli rahim yani.Erken doğum yada düşük riski var dedi.Bir sorun olmayada bilir bebek septumu yani perdeyi itebilir herşeyi zaman gösterecek dedi.Dünden beri moralim çok bozuk bebğimin sağlıkla gelmesini çok istiyorum.Tabii herşey allahtan ama düşünmedende duramıyorum gözlerim doluyor ağlamamak için kendimi zor tutuyorum.
    Benim gibi olup doğum yapan varmı aranızda acaba.Ya da bu konuda bilgisi olan.paylaşırsanız sevinirim.Bide bebeğim ve benim için dua eder misiniz lütfen..

2. 12 Eylül 2009
  3. smile_life

smile_life Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Allah yardimciniz olsun.. Insallah bi sorun cikmadan buyur ve gelir bebisin..
    Ama annesi sende stres yapmada bebeginde rahat olsun degilmi!
    Bol bol dua et Allah buyuktur.. Biseycikler olmaz Allahin izniyle :teselli:

4. 12 Eylül 2009
  5. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Canım stres yapma sakın
    moralinin iyi olması gerek bebeğinin iyi gelişebilmesi için
    bende de aynı şekildeydi
    septum var dedi dr.düşebilir erken doğum olabilir falan filan işte bi sürü şey
    bebeğin büyüdükçe onu kenara itecek ve kendine alan açacaktır ve belli bir süre sonra septum tamamane kenarda kalacak ve sorun teşkil etmeyecek cnm
    tam hatırlamıyorum
    sanırım 10.haftadaydı kontrolüm dr.a sordum septum ne alemde diye eser yok beebk itmiş onu dedi
    şimdi ise kızızm 4 aylık oldu ve kollarımda
    nerdeyse aynı zamanda hamile kaldığım bir arkadaşım var onunda aynı şekildeydi
    3 aylık kzıı var
    moralin iyi olsun stresden kaçın başka bişey yapmana gerek yok cnm

6. 12 Eylül 2009
  7. eyluldenizcik

eyluldenizcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben yeni üye oldum iki defa düşük yaptım ve çok moralim bozuk

8. 12 Eylül 2009
  9. ezgim29

ezgim29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle hamileliğini kutluyorum.şimdiden stres yapıp kendine zehir etme bence bu süreci.hem doktorun da demiş belki de hiçbir şey olmayacak boşuna evham yapmış olacaksın.sadece ilerleyen dönemlerinde kendini yormazsın ve bol bol dinlenirsin Allahın izniyle inşallah sağlıkla alırsın bebişini kucağına.

10. 12 Eylül 2009
  11. mavilila

mavilila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Vallahi içime su serptin canım ya.İnşallah benimkide sorunsuz geçer ve bebişim sağlıkla gelir.:Saruboceq:

12. 12 Eylül 2009
  13. mavilila

mavilila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Beni yalnız bırakmadığınız için dualarınız için teşekürediyorum.Haklısınız stres yapmamam gerekiyor.Ama aklıma gelmeyen başıma gelince şaşırdım üzüldüm.Yinede stres yapmamaya çalışacağım.

14. 14 Eylül 2009
  15. tugba

tugba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım kendine dikkat et inşallah bir aksilik olmaz bebişini kucağına alırsın stres yapma ama güzel şeyler düşün kendine dikkat et güzel şeyler olsun