hamileyim diye eşim benden uzaklaştı :(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve tbmtn tarafından 2 Nisan 2012 başlatılmıştır.

2 Nisan 2012
    Konu Sahibi : tbmtn
  1. tbmtn

tbmtn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar merhaba,
    ben hamilelikte 7.ayıma girdim. erkekler genelde hamile diye eşlerinin üzerine titrer ya, benim eşimi hiç etkilemedi hamileliğim. :KK43:( çok üzülüyorum. beni srürekli üzüyor benimle inatlaşıyor ve hiç ev işinde yardımcı olmuyor. :KK43: ne yapıcağımı şaşırdım. bu akşamda tartıştık ve yine beni ağlattı :KK43: bir de demezmi benim yanımda ağlayıp durma git başka yerde ağla :KK43: git gide acımasızlaşıyor bana karşı. üstelik benimle beraber olmak da istemiyor. sebebi ise bebeğe zarar vermekten korkuyormuş. bazen keşke hamile kalmasaydım diye düşünüyorum maalesef böyle düşünmeye yöneltiyo beni :KK43: sanki hamileyim diye artık onu bırakamayacağımı düşünüp böyle davranıyo ya da bana öyle geliyo :KK43: ne olur bana birşeyler yazın fikirlerinizi bekliyorum.
  2. 2 Nisan 2012
  3. berine

berine bebeğim oğlum Alp'im.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ılk hamılelıgın sanırım baba olma duygusuna alısamamıs olabılır.. ayrıca hamılelıgının ılk haftalarındaysan ev ıslerını kendın yapabılırsın dusuk rıskın falan yoksa.. sonucta bu cocuk ıkınızın tek basına yapmadın senden cocuk ıstemeseydı yapmazdı da bence sen hamılelık yuzunden fazla duygusalsın.. oyle keske hamıle kalmasaydım da deme Allah ın zoruna gıder nıce ınsanlar var hamıle kalmayı bekleyen yazık etme kendıne de bebegıne de..
  4. 2 Nisan 2012
  5. sashamia88

sashamia88 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    canım daha ılk ıse babalık duyguluguna alısamamıs olabılır .
    oyle bır gecer zaman kı dızısın de bır soz vardı cok etkılenmıstım ;
    "kadın; hamıle kaldıgın da anne olur ,baba ;cocugu elıne aldıgın da baba olur "
    Son düzenleme: 2 Nisan 2012
  6. 2 Nisan 2012
  7. sessizfirtina91

sessizfirtina91 Üye Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    iyi geceler,
    Sikma canini, son aylarindasin bebeginizi kucaginiza aldiginizda durumlar degisir bence. Kendini fazla yipratma bebgini dusun, ona zarar verme boyle yaparak. Her cocuk bereketiyle ve rizkiyla gelirmis eminim mutlulukta katacaktir insallah yuvaniza. Benim esimde kavga animizda agladigim sirada dalga gectigi de oldu bende 4 aylik hamileyim ama hic takmiyorum o anlik geliyo geciyo yani bosverr takma kafana, bebegin herseyden onemli...
  8. 2 Nisan 2012
  9. tbmtn

tbmtn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yeni de değil ki hamileliğim 7. ayıma girdim ama tavırları değişmiyor bir türlü. kızlar yorumlarınız için teşekkür ederim birileriyle paylaşmasaydım daha kötü olucaktım. :KK43:
  10. 2 Nisan 2012
  11. tbmtn

tbmtn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hatta bugün salonda yatıcam onun yanına gidip uyumak istemiyorum.zaten onun da umrunda olacağını sanmıyorum. :KK43: gerçekten çok üzüyor beni.
  12. 2 Nisan 2012
  13. damlapal

damlapal hoş geldin Bilge Ece'm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım
    bence eşin bebeği kabullenememiş yani yaptıkları çok tuhaf :KK19::KK19::KK19::KK20::KK20:
  14. 2 Nisan 2012
  15. tbmtn

tbmtn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olabilir zaten sürpriz olmuştu bizim için ama o zaman oturup konuşmuştuk ve bebeği doğurmamı istemişti.
  16. 2 Nisan 2012
  17. damlapal

damlapal hoş geldin Bilge Ece'm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok haklısın

ben hamile olduğumu öğrendiğimde eşimden boşanmayı düşünüyordum ve bambaşka bir adam oldu artık
    kimileri alışamıyor bebek fikrine yük gibi görüyorlar çocuğu kaldıramıyorlar ama sabret ve bebeği de üzme sabret
    görümcemin eşide aynen böyleydi arayı sormazdı bile çocuk doğdu umurunda olmadı anca hazmetti bebeği şimdi ise aman bir şey olmasın aman dikkat et diye kızı uyarıp duruyor yani geçici düzelir her şey bebek doğunca her şey normale dönecektir :KK19::KK19:
  18. 2 Nisan 2012
  19. DmLKsc

DmLKsc Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hormonlar hormonlar ve yine hormonlaaarrr.. :KK15: bu alınganlık, bu kırılganlık, bu içine kapanma hep hormonlardan.. ve bebiş büyüdükçe eşinizin korkması da çok normall.. bence o da strese girmiş durumdadır.. düşünsenize çocuğuna bişi olabilir die eşine dokunamıo.. bence bebiş dünyaya gelince bütün sıkıntılar biticekk... :KK16: :KK46: