Hamileyim,ehliyet almak istiyorum.

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve snmglr tarafından 2 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : snmglr
  1. snmglr

snmglr Anne Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eşim bir hafta oldu bana araba alalı,ehliyetim yok,ama bu ay kayıt tarihinde gidip yazılacağım.
    Önceden eşimle pratik yapıyordum arabasız sakin yollarda,dolayısıyla araba kullanmayı az çok biliyorum.Şu bir haftadırda geri geri gitmeyi vites değiştirmeyi falan çalışıyorum daha fazla.
    of ya,bir bilseniz kapınızın önünde arabanız olupta hala bir yerlere dolmuşla gitmenin zorluğunu.
    Kısmetse ehliyetimi alcağım ama benim sorunum şu anda 5 aylık hamile olmam.Hamilelikte bana gülerlermi böyle hani kurslara sınavlara falan gireceğim ya.Direksiyon kursları falan da olacak.Siz olsanız ne düşünürdünüz benim için.Bir kaç gündür bu takılıyor kafama.

2. 2 Ağustos 2008
  3. efem_enesim

efem_enesim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım suan 5 aylık hamilesin ehliyet için sınavlar 3 ay sonra dolayısıyla 8 aylık hamile oluorsun.bildigim kadaarıyla sakıncalı bu.ama gülme konusundan önce bu daha önemli bence.zorlanabilirsin.bende suan alıorum.yarın direksiyon sınavım var.allahın izniyle veririsem 10 güne kalmaz alıorum.yinede sen düşün diorum.anlıorum kapıda araba olucak .ama sürememk .aynı durum bendede var..

4. 2 Ağustos 2008
  5. snmglr

snmglr Anne Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah sanada kolaylık versin.
    Doğru söylüyorsun,8 aylık olacağım ve çok dikkatli olmam lazım,biliyorum ama doğumdan sonrada 2 çocukla beraber ehliyet falan bana hayal gibi olur.

6. 2 Ağustos 2008
  7. efem_enesim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bendede 2tane çocuk var canım.problem deil.ben derslere hiç gitmedim. bir kere bile.çalışma kitabını aldım.daha sonra netten çıkmış sorulara baktım.çogu aynı zaten.ve güzel bir puanla geçtim valla süprizzzzzbirtek direksiyon dersine gittim.oda sadece 10 gün sürüor.nerdeyse oturdugum yerden ehliyet alıom haa.:roflol:sırnaşık şey:roflol:sende öle yapabilirsin.dogumdan sonra düşünmen daha saglıklı olur sanırıma.s.

8. 4 Ağustos 2008
  9. bebexgxim..

bebexgxim.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ben daha şimdi direkyon sınavından geçtiğimi öğrendim.dün olduk sınav :KK70:
    artık ehliyetim var yani.
    ama canım ben senin yerinde olsam kursta gülerler mi diye düşüneceğime, bebeğime bi zarar gelirmi diye düşünürdüm.doktorlar, hamileyken arabanın ön koltuğunda bile oturmayı yasaklıyorlar.kaldıki araba kullanıcam diyorsun.bence sabret doğumdan sonra alırsın..
    arabanda hayırlı olsun bende alıcam.markası ne arabanın fikir olsun bana :)

10. 4 Ağustos 2008
  11. efem_enesim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet bende sınava girenlerdenim.bende geçtim.ama ben dün ögrenmiştim geçtimi.benimde ehliyetim var.1 hafta veya 10 güne kalmaz hazır olurmuş..:içelim:

12. 7 Ağustos 2008
  13. snmglr

snmglr Anne Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Şimdilik iyice öğreneseye kadar eşim fiat uno getirdi dükkandan,ehliyetimi alıncada otomatik vites istiyorum aslında,düzü kullanamıyorum ya,zorlanıyorum.

14. 7 Ağustos 2008
  15. Nergis26

Nergis26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3.271
    Ödül Puanları:
    163
    cnm ben de bebekten sonra alamam die dün görüşmeye gittim artık biliosundur osym düzenlio ve en yakın sınav 23 ağustos onun da kayıtlarını kaçırdım yani 23 ekimde sınava girebiliorum en erken. ben konuştum bi sorum olmaz dedi oradaki hoca zaten önemli olan yazılı sınav direksiyondan kalan olmuomuş bu arada direksiyon sınavı 9 kasım dedi senin için çok geç sanırım ama ben kesin alıcam bu ayn sonuna kadar başvuru süresi var

16. 7 Ağustos 2008
  17. cananur

cananur Elhamdülillahirabbilalemn Üye

Beğenildi:
    133
    Ödül Puanları:
    113
    Bence kendinizi hiç sıkıntıya sokmayın Allah korusun heyecan sınav stresi sizi olumsuz etkileyebilir tabi bu benim görüşüm kolay gelsin.

18. 7 Ağustos 2008
  19. zelal63

zelal63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ah kizlar ah.biz bebek dusmesin diye cildiriyoz siz ehliyet pesinde.bence bunu yapma,ona yazik yorma melegini.hele bi dogsun surucu kurslari sana feda olsun.rabbim hayirlisiyla dogmayi nasip etsin..........