Hamıleyım ekstrasıstol yasıyorum kızlar yardım edın

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve belgique tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

16 Şubat 2009
    Konu Sahibi : belgique
  1. belgique

belgique Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya kafayı yemek uzereyım on gundur ekstrasıstol denen bı hastalık yasıyorum kalbım normal atarken bı atımlını onceden yolluyomus ıcım sıkısır gıbı oluyo sonra kalbım bı basıncla tekrar atmaya baslıyo acayıp bısey cok korkuyorum yırmı sekızıncı haftama gırcem hamılelıkte boyle sorun yasayan oldumu ben artık bıtmıs haldeyım sureklı oluyo ne olur yasayan varsa bana yazın

2. 16 Mart 2009
  3. cottonanne

cottonanne Guest

canım normal bu bende de oluyo bazen kansızlık sorunun varsa hele bide çarpıntı filan olur. ekstra atımda olur endişelenme.

4. 16 Mart 2009
  5. siribron48

siribron48 ACIBADEM SEKERİM:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok geçmiş olsun....
    hamılelıın ılerleyen donemlerınde kan basıncının artması nedenıyle rıtım de bozukluk farklılık olabılceını okumustum dıe hatırlıorum...normal dıe bılıorum canım.dr una bı danıssaydın...bazen bende oluo ama ole asırı bı rahatsızlık vermıo daha hafıf gecıo sanırım bazen nefes falan alamıo gıbı olurum deriince bı nefes cekme geregı hıssedıorum..sen bı dr a adanıs gecmış olsun...sewgıler

6. 16 Mart 2009
  7. burcuuu

burcuuu O 62 kg geri gelecek :) Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    cnm bendede kalp atımı öyle olabiliyor bazen ama sürekli değil ara sıra,daha çok heyecanlanınca öyle atıyor,teşhisini doktormu koydu?şundan soruyorum,dr ekg istiyor,çıkan sonuçta böyle bir rahatsızlık görülürse tanı konulabiliyor ve doktor ona göre uygun görürse tedavi uyguluyor

8. 18 Mart 2009
  9. tutkun09

tutkun09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bende de oluyor dikkat ettim yemekten sonra şu vitamin hapını hemen alırsam oluyor ara saatte aldığımda yaşamıyorum sanırım yüklü geliyor birde hızlı yemek yiyip uzandığımda ama bunlar normal

10. 18 Mart 2009
  11. pnrhlt

pnrhlt DEFNE'm Güzel Meleğim Üye

Beğenildi:
    204
    Ödül Puanları:
    153
    Bu aralar kullandığım progestan yüzünden bende de oluyor her akşam. Doktoruma sordum ilaç yapıyor normal dedi. Ama bazen öyle bir atıyor ki kalbim korkuyorum valla...

12. 18 Mart 2009
  13. BoncuK_GxoxzlxuxM

BoncuK_GxoxzlxuxM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayirlisi canim gecmis olsun yine de doktora danis derim benimde bir ara oldu ama gecti cok sukur

14. 23 Mart 2009
  15. belgique

belgique Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kizlar sagolun beni rahatlattiniz ama surekli bu ekstrasistol denen seyi yasiyorum sizde arada oluyomus doktora gittim kalbime bakildi bisey yok ama oyle huzursuz ediyorki insani anlatamam panik cok arttiriyomus bunu dusunmim diyosun ama bide ust uste olunca korkuyo insan valla psikolojim bozuldu allahim hepimize sifa versin inssalllah allah razi olsun sizden

16. 23 Mart 2009
  17. BoncuK_GxoxzlxuxM

BoncuK_GxoxzlxuxM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim sen belcikadan nerden oturuyorsun bende belcikada yasiyoruml bence baska doktora daha git bir ogren bakalim hayirlisi yaa Allah acil sifalar versin