Hamileyim,ilaç kullanımı...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve yazdan tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : yazdan
  1. yazdan

yazdan zehra'm:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar selam,3 aylık hamileyim.fakat dünden beri boğazımda yanma,ağrı,titreme,ateş,vücüdımda kırgınlık var.sanırım,boğazlarım iltihaplanmış.doktor sef adında antibiyotik ve parol adında ağrı kesic verdi.kadın doğumcumda onayladı bişey olmaz dedi bebeğe.ama içini açtım ilacın okudum,gebeliklerde kullanımı kesin onaylanmamıştır yazıyoo,napıım ben şimdi...

aslında hiç ilaç içmesem ateş bebeğimi etkilermiş.daha önce tecrübe edinen arkadaşlarımdan acil ayrdım istiyorum:KK43:(

2. 3 Nisan 2010
  3. pembe_patik

pembe_patik annişinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende kullandım antibiyotikk içmesek iyimi amaa mecburuzzz ben çok öksürüyodumm ciğerlerime kadr inmiştii baştanda gitmemiştim dr a geçer diee sonra ilerlerdi tabi bende pen os içmiştimm 1000 mg hemide 24 tanee doktorum sorun olmaz demişti ateşlenirsen daha kötü bebek düşer allh korusunn

4. 3 Nisan 2010
  5. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım öncelikle gebeliğin hayırlı olsun. Parol gebelikte kullanılabilir hiç bir sorunu yok. Bende gebelik şüphesi varken benimde boğazım iltihaplanmıştı ve bana doktor largopen vermişti antibiyotik. Bence doktorun yazdığı ilaçları kadın doğumcuna danış onay alınca kullan. sorun olmaz.

6. 6 Nisan 2010
  7. lovelif76

lovelif76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım her hastalık için hamilelikte kullanılabilecek ilaclar var artık, yengemin dişi intihaplantı gecen hafta; kendisi yüksek riskli bir gebe, hem hamileliğini takip eden doktoru hemde dişçisi antibiyotik olarak rovamycine ağrı kesici olarakda parol verdi, eczaneyede sorduk bunları rahatlıkla kullanabilirsiniz dedi, bence ilacını gönül rahatlığı ile kullan...