hamileyim....kocamı istemiyorumm.....

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve grafiti tarafından 10 Ocak 2009 başlatılmıştır.

10 Ocak 2009
    Konu Sahibi : grafiti
  1. grafiti

grafiti Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar 3 ayım 6 gün sonra dolmak üzere ama bende cok sıkıntı var.ilk bebeğimde hiç böyle olmamıstım.kocamı istemiyorum.yanıma oturmasını bana sarılmasını öpmesini istemiyorum boğulacakmısım giibi geliyor.cinsel ilişkinin cisini duymak hiççççççç m, hiççççç istemiyorum.yemek yapmak ve yemek yemekistemiyorum.mutfak kapısından içeri girmek istemiyorum.cok fena oluyorum.sürekli uyumak ve pencere acık önünde oturmak istiyorum.yanıyorum valla elimden gelse anadan doğma karda yürücem o dereceyim.siz böyle oldunuz mu?yoksa ben mi anormalim.kocamı cok seviyorum ama ne bilim onun yanıma dahi yaklasmasını istemiyorum.giderken ki bi hoşçakal öpücüğü bile beni boğuyor.lütfen bişeyler yazın ne yapmam lazımmmirmirmirmir

2. 10 Ocak 2009
  3. burcuuu

burcuuu Oğullarına &Kocişine aşık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tatlım eşin konusunda bunalıma girmişsin gibi geldi bana...ama mutfağa girmek yemek yapmak onusunda bende ilk 3 ay giremedim resmen herşey burnuma burnuma kokuyordu..hep uyuşuk uykulu uykuluydum halsizdim..şimdi yemek ve uyku hali bitti çok sükür
    İnşallah sendede kısa zamanda geçer canım

:nazar:

4. 10 Ocak 2009
  5. grafiti

grafiti Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kocamı cok seviyorum severek evlendim.çok mutluyuz ama neden böle oldum anlamıyorum.herseyden tiksinir oldum.ne yapacağımı sasırdım.yanıyorum ölücek gibi.....cam acık oturmak istiyorum bu karda kıyamette.yürümek istiyorum soğukta.ilk bebeğimde hiç böyle problemlerim olmamıstı.kocası kokuyo gibi gelen cok insan suydum ama kocasını istemeyen bi ben varım herhalde:KK43:((

6. 10 Ocak 2009
  7. gundogmadan

gundogmadan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasim ben hamile degilim belki hamisler daha iyi anlar seni ama bir arkadasimda hamileyken boole olmustu bir sure, doktoru hamilelik depresyonu gb yanlis ifade etmeyeyim ama bir sey demisti. hormonlariniz cok degistigi icin olabiliyormus boole seyler. bence kendi kendine yardimci olmalisin yasadigin guzelligi iyice farketmeli ve pozitif dusunmelisin, cinsel sogukluk illaki sevmemek degildir bence, cok normal hepizin basina gelebilir. Allah tamamina erdirsin canim; hic uzme kendini hepimiz zaman zaman yasiyoruz farkli bunalimlar gecicegine eminim.

8. 10 Ocak 2009
  9. grafiti

grafiti Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun için saol canım.bende endişeliyim.geçici olduğunu sanıyorum ama kocamada belli etmek istemiyorum.eve geliyor sevine sevine bi öpücük bi güler yüz bekliyor onuda kırmak istemiyorum.hemende cıkarmaya gidiyorum.iyi dileklerin için saol bitanem..sen,inde hersey gönlünce olsun sevgiyle kall

10. 11 Ocak 2009
  11. A & F

A & F Guest

canım bende daha önce duymuştum böyle şeyler kocasını istemeyen kokusundan tiksinenler oluyormuş. sanırım hamilelik depresyonundan kaynaklanıyor ve geçici bir durum olduğunu sanıyorum ama bence bunu eşine yansıtmamaya çalış. istenmeyen bir eş olak hiçte kolay bir durum değil. sağlıklı bir hamilelik geçirmeni diliyorum sevgiler

12. 11 Ocak 2009
  13. HIFZIYS

HIFZIYS Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım böyle durumlar olabiliyor gebelikte bende tam tersi maşallah eşimden ayrılamaz hale geldim yani elimde olsa işe bile göndermiyeceğim onsuz nefes alamadığımı hissediyorum önceden bu kadar değildi bu durum çok zor ya eşimde hayretler içinde kaldı:1shok:

14. 11 Ocak 2009
  15. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence tamamen hamilelikle ilgili bir durum olduğunu düşünüyorum. yani hormonal bir durumdur. bazıları lohusalık döneminde böyle oluyormuş. zaman geçtikçe düzelir diye düşünüyorum. oluruna bırak. kendini bu yönde şartlandırma. eşine de belli etme çünkü çok kırılır. sonuçta bu ikinizin bebeği ve o sana herzamankinden daha fazla ilgi gösterip destek olmak istiyordur. senden tersi yönde bir tepki görürse üzülür. 4. aydan sonra düzelirsin diye düşünüyorum eğer düzelme olmazsa bir psikoloğa danışırsın canım. Allah sana ve bebeğine sağlık sıhhat versin, kucağına almayı da nasip etsin canım.

16. 12 Ocak 2009
  17. EU3

EU3 Guest

kocasını deli gibi seven ve onu geceleri uykumdan kalkıp öpüp tekrar yatan biri olarak seni çok iyi anlıyorum. mis kokusundan, teninden bunalmaya başlamıştım ben de. hatta hala da gecleri sarılmasına izin veremiyorum boğulacakgibi oluyorum. tyzemin kızı da böyle olmuş hatta bir keresinde eniştem sarılmış kurtulamayınc a daüzerine kusmuş :))) neyse cnm sabredelim geçecek şurda bir kaç ay kaldı. hayırlı doğumlar:)

18. 12 Ocak 2009
  19. axsxxixk81

axsxxixk81 İkinci aşkım, tatlı oğlum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hormonların etkisiyle olabiliyor canım..bende eşime deli gibi aşığım ama 12. haftaya kadar eşimin mis kokusundan bile miğdem bulanabiliyordu.mutfağın yanından geçerken miğdem bulanıyordu.sürekli camlar açık oturdum...benim eşim çok anlayışlıdır(canım kocam benim)bir kaç ay sabretti geçti çokk şükür..biraz daha sabır geçer hepsi canım..4 aydan sonra geçmezse psikolojik olduğunu söylüyor doktorlar...