Hamileyim korkuyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Eylxuxl_ce tarafından 21 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Eylxuxl_ce
  1. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar simdi size sorunumu nasıl anlatacagım bilmiyorum ben 7 haftalık hamileyim ve aynı zamanda panik atak hastasıyım ve ölüm korkusu yasıyorum ben ilk bebeğimi 23 haftalıkken kaybetmiştim suan da da sorun yasıyorum zaten hamileliğimde arada kahverengi lekelenmem oluyor. ilk bebeğimi kaybettiğimin sabahı rüya gormusdum siyah gelinlik giymiştim rüyamda herkes bu gelinlik hiç yakışmışmı bu yasda sana diyordu bende gidip cıkarıyordum gelinliğimi ve sonra giyerim diyordum bu ruyayı gordugum sabah bebeğimi kaybettim simdi cok korkuyorum uyumak istemiyorum ya boyle bir ruya gorursem diye ya bu sefer banada bir şey olursa diye cok korkuyorum napıcam ben arkadaşlar ..

2. 21 Temmuz 2009
  3. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Cnm ya bı doktor yardımı al ıstersen
    ÇÜnkÜ hamılesın
    ama ılk bebeĞınden Öyle oldu dıye etkılenıyosun
    dÜŞÜnme o kadar allah bÜyÜk verır elbet Şıfasını
    doktorunla konuŞ bı ıstersen

4. 21 Temmuz 2009
  5. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    tam bu şekilde anlatmadım ama panık atak hastası oldugumu soyledım doktoruma hiç olmazsa pasiflora verin dedim kabul etmedi ama bu sefer gittiğimde konusucam tam olarak inan ne rüya görsem etkileniyorum hep ölmüş insanları goruyorum rüyam da

6. 21 Temmuz 2009
  7. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım hem yasadıgın kotu tecrube hemde bıreazcık annelık hormonlarının etkısi
    ınsanbırkere kotu bır sey yasayınca oyle olacak sanıyor bende 6 haftalık hamıleyım ılkı dısgebelıktı ve yıne ıçımde bır korku var rahımde gorundu kesınlıkle dısgebelık degıl ama olsun yınede korkuyorum
    sana tavsıyem psıkolog degıl cunku senın hastalıgın bellı psıkıyatrdan terapi alman gerekebılır

8. 21 Temmuz 2009
  9. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım kendıne bır hobı edın unutmaya calıs

10. 21 Temmuz 2009
  11. periwinkle

periwinkle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok üzüldüm senin için ama bende panil ataklıydım geçen seneye kadar
    antidepresanlar kullandım sonrada bıraktım daha iyiyim diye şu an 5 haftalık hamileyim
    atak yaşamıyorum ama uyku sorunum vardı biraz bebeğin müjdesiyle onuda hallettik sayılır
    sende çaba göster uykunu getirecek şeyler bul ben akşamları keyfimi kaçıracak hiç birşey izlemem
    televizyonda iyice uykum gelmedende yatmam ıhlamur çayı süt yada yoğurt da uykunu getirebilir
    ama en önemlisi senin düşüncelerin hep güzel şeyler düşün bebeğine odaklan onu kucağına aldığın günlerin hayalini kur ilaçlarda bi yerden sonra fayda etmeyecektir inan herşey senin beyninde bitiyo umarım aşarsın arkadaşım

12. 21 Temmuz 2009
  13. yaprak_su

yaprak_su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende hamileliğimde korku yaşıyordum ama benimki panik atak değildi şimdi bebeğim 7 aylık çoksağlıklıyız sakin bişiyden korkma bunlar zaten hastalığından oluyor güzel şeyler düşün pozitif bak doktoruna da başvur vakit kaybetme onunla yaşayacağın güzel dakikaları düşüneren bu korkunu bebeğin için yenmen gerek biliyosun