hamileyim rahmi kalp şeklinde olan varmııı

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve hpt_honey tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : hpt_honey
  1. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    dr dünkü ultrasonda gördü yüztane dr gittim bişi demedi benim dr biraz sıyrık hehee gerçek o görüyo nerde olumsuz şey varsa dün 5 bucuk haftalk hamileyim kesemizi gördük minacık 15 günsonra kalbe bakcak ona gitmicem kalp şeklindeymiş rahmim ve düşük arz ediyomuş daha neler duycam yaa ben histergopide oldum öle şey çıkmadı dr 9 ay byunca yatcan dio korkuyorum 6 yıldr bekliyorum bi bucuk yıl öncede ilk defa duyduğum boş gebeliğim olmuştu :a015:

2. 8 Temmuz 2010
  3. neslihan165

neslihan165 Çok şükür bin şükür.. Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    rabbım acıl Şıfalar versın canımmm...

Bızde ıstıyoruz Çocuk hem rahmım kalp Şeklınde hemde pko varr...
    Ne yapcaz bılmıyorum.bende ekımde baŞlayacam ınŞ. Tedavıye..gerÇı tam 1 sene olmuŞtur bende tedavıye ara verelı..

Rabbım ısteyen herkese nasıp etsın....

4. 8 Temmuz 2010
  5. neslihan165

neslihan165 Çok şükür bin şükür.. Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    HE BU ARADA BEN EKıMDE RAHıM FıLMı ÇEKTıRDıM ORADA ÇIKTI RAHMıMıN KALP ŞEKLıNDE OLDUĞU...
    filmi çektirdiğim dr. hemen laporoskopi dedi.. Sonra kendi doktoruma gittim manyak mı o dr. direk laporoskopi ye yönlendiriyor önce bir hamile kal belki rahmin kendi kendine gelişicek dedi..Ameliyatı 3 kere üst üste düşük yaparsam öneriyorlarmış...Kendi dr. iyiki gitmişim yoksa direk ameliyat olup rahmimi kazıyacaklardıki çok tehlikeli bişiymiş.

6. 8 Temmuz 2010
  7. hpt_honey

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    aminnnnnnnnn inşşlhhhh canım tafsiyem lütfen hayt kullan gönlünü ferah tut allha sığın sana duacıyım

8. 8 Temmuz 2010
  9. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    hpt honey
    bıraz oluruna bırak arastırma yapma
    hamıleleıgının tadını cıkar caım
    rabbım saglıklan kucagına almayı nasp etsın ınşşşş

10. 8 Temmuz 2010
  11. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    valla kızlr benim ramimde kalp şeklinde ve bendede pko vardı 3 sene çocuğum olmadı ama daha snr hiç bir tedavi görmeden hamile kaldım banada düşer yatıcan dediler hiç yatmadım tam tersine çok aktif bi insanımdır ona ragmen bişey olmadı sağlıklı bir erkek çocuğu doğurdum.gerçi 8 aylık dodu ama bernim bıdık yaramazlık yapıp kordona dolanmış ondan dolayı doğurdum rahim şekliyle alakası yok.doğumdan 1 sene snr yine hamile kldım ama o malesef dış gebelikti.dış gebeliğim sonlandıktan 3 ay snr bidaha hamile kaldım ve şu an 3 aylık bi bebeğim var.gerçi bu bebeğimde 6,5 aylık dogdu ama bende preklamsi oluştu ondan dolayi acil ameiyata girdim.yani yine rahimle bi alakası yoktu.kısaca banada daktorlar bu rahimle hamile kalamassın kalanda düşer diyolardı.allahın izniyle 2,5 senede 3 sefer hamile kaldım.2 si sağlıklı dodu.demekki korkulacak bi durum yok.yani kafanıza hiç böle şeyleri takmayın arkadaşlar.sonuçta allahın dediği oluyo

12. 9 Temmuz 2010
  13. serpil02507

serpil02507 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    canım bende antalyada 8 ayrı dr gezdim 7 dr bana böyle bir şekil demedi 8 cidr kalp şeklinde düşük riskin var laproskopi yaniiiiiiiiiiiiii aaaaaaaaaaaaaaaa ben saf saff kabulettiim eşimm delirdi ne çocuk isterim nede seni o masaya yatırırım dedi güyaa benim hafif kalp şekliyimi yani bakarmıısn hafifi ortası daha büyüğü galiba şekil şekil :) sonuçta ben hiçbirşey yaptırmadım hamilede değilim bir hamile kalalımda onda sonrasına bakarız arkadlar eskiden analerımz bizi doğururken rahimin ne olduğuu bile bilmiyorlardı bence talamamlıyız bu tarz şeyler e honeyy sen rahat ve huzurlu ol canım artık ağzı olan konuşuyor oldu memmelekte benim dr lara çok inancımda kalamdı boşver kalbi yüreği balonu havayı civayıı bebeşine sıkı sıkı sarıl keyfini çıkart mucuxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

14. 9 Temmuz 2010
  15. kardelen5233

kardelen5233 RABBİM SEN BÜYÜKSÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    slm hpthoneyim,benimde rahmim kalp şeklindeymiş canım,öyle dedi dr um.

16. 9 Temmuz 2010
  17. hpt_honey

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    düşününce çokkkkkkkkkkk haklısın canımmmmmmm sağolllllllllllll

18. 9 Temmuz 2010
  19. hpt_honey

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    serpilim senin dediğin tevekül demi bebeğim herşey allhtan dr lar abartıyo seni sewiyommm ben gniş kalpli arkadaşımmmmmmm benimmmmmmmmmmmmmm