Hamileyim ve çok sinirliyim.......

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve kxixymetlim tarafından 31 Ocak 2009 başlatılmıştır.

31 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kxixymetlim
  1. kxixymetlim

kxixymetlim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 3 aylık hamileyim fakat çok sinirliyim ev içinde hiç yüzüm gülmüyor.bu durumdan bebeğim de etkilenecek diye korkuyorum ama elimde değil:KK43:((((((

2. 24 Mayıs 2011
  3. mad_sad

mad_sad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    bende çok sinirli bir hamilelik geçiriryorum eski bir tarihte yazmışsınız şimdi nasıl bebişiniz?

4. 30 Mayıs 2011
  5. zeytinn22

zeytinn22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende 12 haftalık hamileyim çok huzursuz asabi bir ruh halim var çok sinirliyim doktora gittik kızım olacakmış ona bile sevinemiyorum ya normalmi merakm ondan:KK59:

6. 29 Ağustos 2011
  7. bahargunay

bahargunay Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    63
    12 haftalık hamileyim, depresyonum çok kötü kudurdu, hayata tahammülüm sıfır, dağ başında bir eve kapanıp doğuma kadar oradan çıkmak istemiyorum...

8. 29 Ağustos 2011
  9. modamodamoda

modamodamoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    63
    metabolizman degistikce ruh halinde degisecek,bazen sinirli bazen mutsuz bazen asiri hassas bazen....vs yani gayet normal ben de dogum yapali 5 ay oldu cok karmasik duygular yasadim donem donem halen oluyor bazen annelik zor,hamilelik zor ama tum duygulardan arininca sadece mutluluk kaliyor ve omur boyu yalniz olmayacagim hissi,artik beni kosulsuz seven benim de kosulsuz sevdigim kizim guven duygusu...
    hayirli dogumlar

10. 25 Eylül 2011
  11. kxixymetlim

kxixymetlim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ii akşamlar arkadaşım.bebeğimi sormuşsun şimdi gördüm msgı.bebişim ii 2 yaşında ama ben erken doğum yaptım.o sinirlilik hallerim boşuna değilmiş yani anlayacağın.eğer hamileyseniz siz siz olun rahat bir hamilelik geçirmeye çalışınız.çok problem yaşadık başlarda ama şimdi iiyiz şükür.erken doğuma bağlı kızımın bir gözünde kayması var onun tedavisi ile uğraşıyoruz.

12. 28 Ekim 2011
  13. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    2 yaşında bir oğlum var ve şuan yne hamileyim inanılmaz gergin ve sinirliyim
    çoğu kez oğluma bağırıyorum kızıyorum elimde değil durduramıyorum kendimi
    normalde evi başıam yıksa sesim çıkmaz yavruma ama şimdi hiçbi ters hareketine tahammülüm yok
    nasıl başedeceğimi şaşırdım önceki hamileliğimde böyle birşey yaşamadım
    ama şimdi çevremdeki herkese kırıcı davranıyorum
    çok üzülüyorum sonradan hep pişman oluyorum zaten
    off yokmudur bunun bir çözümü

14. 28 Ekim 2011
  15. azbuz

azbuz Amalar var ! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    41
    Artık herkes gergin ya dışarıda da öyle kimse birbirinden hoşlanmıyor tahammül göstermiyor niye bu kadar sinir..En küçük ses çıksa birbirlerini öldürecekler relax take it easy? bu şarkıyı dinleyin konuyu anlatıyor...Sevgi olursa gerginlik gider ilişki kurun insanlarla ve sevin..Maalesef üzülüyorum insanların bu duyguyu kaybetmesi tehlikeli! Hamilelikledirekt ilgisi yok ama aklıma geldi.:KK50: