Hamileyim ve hastaym.... Ltfen benimle paylan...

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve patrick tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : patrick
  1. patrick

patrick Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba, ben 6 haftalık hamileyim. uzun yıllardır kaygı bozukluğu tedavisi görüyorum ama bir sonuç alamadım. 9 yıllık evliyim ve yıllardır iyileşşerek bebek sahibi olmak istedim. ama istediğim düzeye ulaşamadım ve şu an hamileyim.kendimden geçtim ben yıllardır bu duygularla yaşadığım için artık kendimi umursamıyorum ama bebeğimin zarar görmesinden çok korkuyorum. bütün bir gün hep gergin, tedirginim nefesim daralıyor, kalp çarpıntılarım çok fazla ve çok huzursuzum... bilmek isterimki benim durumumda olup çocuk sahibi olan varmı? bebekleri zarar gördümü???? lütfen beni rahatlatın arkadaşlar....

2. 8 Haziran 2009
  3. fsahin

fsahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sana msj yazdım ama gelmedi

4. 8 Haziran 2009
  5. fsahin

fsahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım belki senin streli durumundan dolayı bebegin biraz huysuz bir bebek olabilir ama oda bir ihtimal.
    ben beş senelik evliyim ve evlendikten sonra majör depresif bozukluk yani bir çeşit duygu durum bozukluğu yaşıyorum ilaç içerken iyi oluyorum fakat bırakınca biraz cozutuyorum
    iki kez gebe kaldım ilkinde 2,5 aylık ölü bebek oldu ikincisi mol gebelik oldu ikisinide kürtajla aldılar gebe iken ilaçları bırakmak zorunda kaldım ama karnımdaki bebek beni teseelli ve mutlu ediyodu ondan normale göre biraz daha iyi oluyordum ama yinede rahatsızlığım kendini hissettiriyordu dört ay önce doktoruma gebelik istediğimi söyledim yani ilacı bırakmak istediğimii kabul etmedi su aşamada kesinlikle olmaz dedi bende artık pek genç sayılmam 29 yaşı bitiricem kımetse bu yüzden kafama göre ilacı bıraktım dört aydır hiç kulanmadım haa iyimiyim tartışılır cok sinirliyim iyide oluyorum kötüde ama hamile kalacağımı dünüp kendimi avutuyorum bu yüzden sen cok şanlsın bence hiç üzülme ve gebeliğinin tadını cıkar onu kucagına alacagın günü düşün ve ailecek yapıcagınız paylaşıcagınız seyleri düşün korma hiç birşey olmaz havalar güzel bbol bbol oksijen al dışarı cıkıp yürüyüş yap busana iyi gelir suan gebelikden dolayıda hormonları yükseliyo buda seni etkiliyo rahatızlığını tetikliyo bol bol yürüüüüüü iyi gelicek ve bebegin için hiç endişelen me onu nasip eden allahın bir bildiği vardır kısmetde ne varsa o untma tekrar cok geçmiş olsun:teselli:

6. 8 Haziran 2009
  7. beyza 25

beyza 25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım allaha tevekkül et hamilesin allah yardım eder sıkma canını bebişinde sağlıklı gelcek dünyaya inşallah kendine sıkıntı yapma bence bol bol dua et bizim içinde hamilelerin duası kabul olur hep kendinden kötülerini düşün haline şükret