hamileyim ve hipotroid hastasıyım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve xuxççamlar tarafından 6 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : xuxççamlar
  1. xuxççamlar

xuxççamlar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bilginize ihtiyacım var 4 haftalık hamileyim ve 1 hafta önce hipotroidli oldugumu öğrendim ilaç kullanmalımıyım bilgisi olan varmı şimdiden teşekkürler:uhm:

2. 6 Ağustos 2008
  3. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hipotiroid hastasıyım bende...12 haftalık hamileyim....kesinlikle ama kesinlikle ilaç kullanmalısın....mutlaka bir endokrinoloji uzmanına görün...tiroid hastası olduğunu öğrendiğine göre t3-t4-tsh testlerini yaptırmışsın demekki....doktora hamile olduğunu da söyledi...ilaç dozunu ona göre ayarlar...eğer ihmal edersen, bebek de zeka ve gelişme geriliğine sebep olur....

4. 6 Ağustos 2008
  5. benssenb

benssenb Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    tebrik ederim canım kesinlikle doktora görünmeli ve onun yönlendirdiği şekilde hareket etmelisin Allah tamamına erdirsin

6. 6 Ağustos 2008
  7. edam_y

edam_y üç kişiliğiz artık:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende hipotroıd hastasıyım.ve ilacımı kullanıyorum.zaten mutlaka gebeliğinde kulalanmalısın.en azından bilmiyorum ama benim doktorum mutlaka kullanmam gerektiğini söyledi.....

8. 6 Ağustos 2008
  9. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Canim hipotroidin varsa kesinlikle kullanmalisin cunku dusuge neden oluyor eger ilac alinmazsa, aman dikkat et.

Bendede var ve ben tefor kullaniyorum yarim hergun ve cok sukur dustu. Senin TSH nedir?