Hamileyim ve kabuslar görmeye basladim:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ruyabu tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ruyabu
  1. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    16 haftalik hamileyim kizlar :CüvCüv: Bu gece cok korkunc bir rüya gördüm.. rüyamda 5 haftalik hamile arkadasimla yanyanayiz ve bir kadin göbeklerimize elleyerek bebislerimizin iyi olup olmadigini söylüyor bize..arkadasima iyi bebegin diyor..benim karnima elleyerek bunu mezara göndericez ölmüs karninda diyor mafoldumben titreyerek uyandim resmen..
    Hamilelerde kabus görmeler olabilir diye duymustum.. insallah bu kabuslarin baslangici olmaz ve bende rahatlarim..birde kabus görmekten bebislerini kaybedenleri duyunca icim bi fena oluyor eyvahedigeldismile sizce ne yapmaliyim?? bu durumu yasayanlar nasil basa cikiyorsunuzbilmiyorumkismile

2. 21 Ağustos 2010
  3. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende cok goruyordumm... ama cok sukur bebegımle ılgılı deıl daha cok kendımle ılgılı... bagırarak uyanırdım gecelerı...ozellıkle de yalnız oldugum geceler... bana da komsum dedı hamıleyken cok olur korkutulma falan dıye ama annem dua et yat hamıleyı ve lohusayı 40 melek korurmus dedı... bu ara rahatım bıraz,sende dua et ve ramazan ayında oldugunu düşün ıcını rahatlat cnm... bu sadece ruya unutma...

4. 21 Ağustos 2010
  5. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canım 16. Hafta gebelik kabusları çin erken ben geçen hafta gördüm ilk nette araştırdım doktorumla teyitleştim 30. Haftadan sonra başlarmış bende geç başladı bence senin bilinç altından kaynaklanıyo allah hepimizin yavrularını korusun allaha emanetler çünkü bebeğimii kaybetmek en büyük korkumuz ya ondan oluyo bence
    allah kimseyi rüyada bile olsa yavrusuyla sınamasın

6. 22 Ağustos 2010
  7. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    ben de aynı dönemde ağlayarak uyandığım birkaç rüya görmüştüm gerçekten çok fena.. bende de allah korusun eşimi kaybetme korkusu vardı sanırım farkında olmadan ve hep onunla ilgili rüyalar görüyordum.. sanırım seninde bebeğini kaybetme korkun var.. benimki çok sürmedi 1 ay sonra falan geçti.. gerçekten bir dönem insan kendini çok yanlız ve huzursuz hissediyor sanrım o dönem işte kabusların kolaylaştığı dönem.. inşallah başka kabus görmezsin..

8. 22 Ağustos 2010
  9. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tskler kizlar.. yorumlarinizla biraz olsun hafifledim... sanirim bebegimi kaybetme korkusundan geliyor hersey...hamile kalmadanda pimrikliydim simdi daha bi beter oldum..umarim kabuslar devam etmez ve rahatlarim :Saruboceq:

10. 23 Ağustos 2010
  11. GizemAkyuz

GizemAkyuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    :))
    Canım ben gebelik öncesinde de çocukluğumdan beri çok sık kabus görürdüm, tam net hatırlamıyorum ama sanırım gebeliğin 12.-15. haftalarından sonra da iyice sık kabus görmeye başladım... Gebelikte kabus görmek normal bir durum diye, üzerinde durmadım pek... 2günde1 geceleri çığlık çığlığa uyanıyordum.. Hala da sık kabus görüyorum, daha dün gece bağırarak uyandım... :)) Ama artık alıştım bu duruma, artık ne gördüğümü bile hatırlamıyorum, sabah uyanınca eşimle beraber gülüyoruz halime :)))
    Gebelikte insanın kafasında bin tane kaygı oluyor, bilinçaltını bunlar ister istemez kurcaladığı için kabus görmen çok normal... Rahat ol :))

12. 23 Ağustos 2010
  13. guldeseker

guldeseker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende görüyorum kabus zaten 2 şey görüyorum rüyamda hamile kaldığımdan beri
    ya yemek :)) yada kabusla uyanıyorum

14. 23 Ağustos 2010
  15. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bilmiyorumkismile bend e dun gece kotu bır ruy gordum.Dogum yapacakmısım,dogum yapacagım yerı gormuyorum ama yanında morg olduunu goruyorum.Bebek olurse onu oraya alıcaklarmıs.Oraya bı gıdıyorum,heryer olu bebek dolu,hatta bır tanesı yasıyo ama kımse bakmıyo kalkmaya calısıyo bebecık.Bırı de tovbe yarabbım engellı desem engellı dgıl neoldugunu anlayamadım,kırpıgı kası sacı derısı bıle yok ıncecık gozlerı var gezınıyo korkuyorum kapıyı kapatıyorum kapıyı acıyo bana bakıyo odum koptu ya. arkamı donuyorum olu bı adamı cenesınden surukluyolar.

16. 23 Ağustos 2010
  17. NerYun

NerYun Bir ben var,benden içerde Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Aman Allah'ım nasıl bir rüya bu eyvahedigeldismile
    Benim bile ödüm koptu eyvahedigeldismile

18. 23 Ağustos 2010