hamileyim yardıımmmmmmmmm

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve esrahayal tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

2 Nisan 2010
    Konu Sahibi : esrahayal
  1. esrahayal

esrahayal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlarr herkese iyi günler hamileyimm. doktora gitiim. ultrosonda gebelik kesesi görüktü ama bebek gözükmedi normelmi 16 şubattı en sona addetimin ilk günü ve bir başka konuya değinmek istiyorum.. doktorlarımızzz özelikle devlet hastanesindeki doktorlar 3 saat içinde 70 kişiyi muaane ediyolar doğrumu sizce soru soruyorsunuz o zaman fazla konuştunuz oluyor. doğru dürüs ilgilenmiyolar. ilk hamileliğim ve bir şeyler öğrenmek istiyorum haliyle endişeleniyorum kese gözüküyor ama bebek gözükmedi bilgisi olan varmı arkadaşlar normelde özel yerde muayene ne kadar sürer yani iyi ilgileniyolarmı???

2. 2 Nisan 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    oncelıkle tbr ederım allh analı babalı buyutsun vede hayırlısıylan kucagına almayı nasp etsın ın darısı bıze olsun inş..ya tabıkı ozel yer herzamn ıcın daha ıı.daha ıı bır sekılde ılgılenıolar.

4. 2 Nisan 2010
  5. dusunmemlazim

dusunmemlazim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    tebrik ederim oncelikler. olabilir canim, paniklemene gerek yok. bebek de insaallah yakinda gorunur. daha cok yeni hamileligin. kucagina da alirsin insallah
    devlet hastaneleriyle igili pek bilgim yok ama; kizarsa kizsin, sen soracagini sor. onun isi o. ilgilenmek zorunda. yerimseniben

6. 2 Nisan 2010
  7. zeyon

zeyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    öncelikle gözün aydın sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın inşallah. İçin rahat olsun canım bende hamileyken ilk doktora gittiğimde kese görünmüştü ama bebek görünmemişti bir sonraki hafta gittim o zaman gözüktü. Ama tutunsun diye bana iğne vermişti doktorum sanırım düşme tehlikesi vardı. Devlet hastanesinde haklısın doktorlar malesef fazla ilgilenemiyorlar. Özelde ilgi tabi ki fazla ben göztepe medical parka gidiyordum doktorumda gayet iyiydi tavsiye edebilirm canım. tabi nerde oturduğunu bilmiyorum ama..

8. 2 Nisan 2010
  9. elifbektas

elifbektas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    88
    tebrik ederim canım.6. haftandasın galiba ben 7. haftada bebeği gördüm henüz erken korkacak bişey yok. eger durumun müsaitse ilk 3 ay en azından özel hastaneye gidebilirsen için daha rahat eder devlet hastanesine ben 1 kere gittim sanki baytarda o bende koyun hiçbir soruma cevap vermedi konuşmadı yüzüme bakmadı, zaten hassaas bi dönem bide önemsiz olduğunu hissettirilmesi cok fena.özel hastanede istediğin soruyu soruyorsun üstüne bide muhabbet ediyorsun sağdan soldan. tekrar tebrikler canım

10. 2 Nisan 2010
  11. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Hayırlı olsun. Sağlıcakla kucağına alırsın inş.:nazar:

12. 2 Nisan 2010
  13. sweet555

sweet555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende dün hamile olduğumu öğrendim bugünde kan testinde kesin sonucu aldım üzülme canım bendede hiçbişey gözükmedi kese bile doktor çok küçük olduğundan gözükmez 3,4 gün sonra anca gözükür dedi bende kesin olsun diye 10 gün sonra gidecem doktora hayırlısı olur inşallah

14. 2 Nisan 2010
  15. mseda

mseda MeLeğİm BiZimLeSiN....... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım benmde son reglim 22 şubatı benmde kese görndü bebek görndümedi normal dedi doktorum salı günü gidicem tekrar inş allahım izin verirsekalp atışlarını görcezz....allahım hepimizeyardım etsinn..