Hamileyim Yardim edin lutfen!!!!!!

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve tugba981 tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : tugba981
  1. tugba981

tugba981 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kizlar yardim edin 3 yildir spiral kullandim belli araliklarda mantar enfeksiyonu oldum fitil kullandim 2 haziranda spriali cikarttirdim ayni gun regl oldum ve dun 4 haftalik hamile oldugumu ögrendim ama yaklasik 5 gundur yumurtaliklarimda sanci seklinde agrim var arada belim agriyor agri cok siddetli degil ama rahatsiz edici cok korkuyorum dis gebelik yada düsük belirtisi mi diye ?? 4 haftalik hamileleikte boyle agrilar normal mi? Kafayi yicem doktorum kesin bisi soylemiyor.Boyle sorun yasayan var mi aranizda sonus ne oldu??

2. 1 Temmuz 2010
  3. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Tıpkı adet sancısı gibi sancılar olur ve bel ağırır...
    Göğüsler de ağırabilir bunlar normal şeyler...
    Kanama olmadığı taktirde..

4. 1 Temmuz 2010
  5. tugba981

tugba981 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet canim ayni dedigin gibi bel agrisi ve sanci insallah bisi cikmaz yarin Dr a gidicem ;(

6. 1 Temmuz 2010
  7. tugba981

tugba981 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya okuyorum düsük yada dis gebelik belirteleri kasik agrilari bel agrilari aniden sanci girip cikmasi ayni benimki gibi cok korkuyorum off Alllahim sen yardim et ;(

8. 1 Temmuz 2010
  9. boncukboncuk

boncukboncuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Canım öncelikle hayırlı olsun. Belki biraz radikal olucak ama Rabbim ol dedikten sonra olur, istemese olmaz. Boşuna endişelenme bence. Ne kadar rahat olursan o kadar herşey yolunda gider. Ben bundan 1 önce 6 haftalık hamileydim, bebeğme bişey olmasın diye tuvalet ve yemek dışında yerimden kalkmadım am düştü, yattığım yerde hemde. Bence Rabbime sığın, hayırlısını dile. Rabbim bebeğini kucağına almayı nasip etsin ınşallah.

10. 1 Temmuz 2010
  11. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    Ben de 5 haftalık hamileyim çok şiddetli sancılarım var.Dr a göre uzanıp dinlendiğinde geçerse normal.
    Ama ben bugün nolurnolmaz diye düşük önleyici Progestan a başladım dr onayladı.

Sağlıcakla gelsin inş bebişin

12. 2 Temmuz 2010
  13. tugba981

tugba981 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cok tesekkur ederim canlarim Rabbim insallah hepimize saglikli bebisler verir.Yarin Turkiye`ye geliyorum yolda bisi olmaz insallah bende doktoruma soyliyim düsük önleyici ilac versin bana da
    .Dua ediyorum hep bisi olmasin diye Allahim butun hamile kadinlara ANNE adaylarina yardim etsin.