hamileyim :(

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve lovely tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : lovely
  1. lovely

lovely Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hamileyim ama kocam istemiyor ayrilma asamasindayiz :KK43: 10 gün gecikince yapmiştim cift cizgi cikti bugün kontrole gittim daha 6-7 haftalık keseyi gördüm minnacik noktayi gördüm fotosunu fln verdiler pıtırcık diyorum :KK43: ama 3 gün icinde kurtaja gitcem :KK43: hem bebegime baglandim hemde bi daha bebegim olmaz diye korkuyorum :KK43: yardım edin :KK43:

2. 21 Ocak 2010
  3. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ne diyebilirizki şuan sana hayat senin hayatın bende şuan kendimi çok kötü hissediyorum düşük yaptım ve haftalar geçti düzelemedim korkuyorum eşime yaklaşmaya sanki yine olursa düşücek diye korkuyorum onu içinde hisssetme oldugunu bilmek ve bir anda kaybetmek o kadar kötü bi şey ki bunu yaşamadan bilemezsin

ne diyim ii düşün eşinle olucak gibiyse kıyma ona derim isteyipte sahip olamayan o kadar çok kişi varki ellerinle onu yok etmek benim açımdan imkansız offfff mafoldumben böyle duydukça kahroluyorum ben yaaaa

4. 21 Ocak 2010
  5. aysenfatos

aysenfatos mucizem okullu oldu Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kürtajdan sonra bebek sahibi olamama ihtimali çok azdır yeniden anne olabilirsin merak etme:teselli: hayırlısı olsun canım keşeke böyle olmasaydı bebeğini sağlığıyla kucağına alabilseydin:teselli:

6. 21 Ocak 2010
  7. 9ul54h

9ul54h elif&irem Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    umarım herşey düzelir ve o melegi aldırmak zorunda kalmazsın.ne diyecegimi hiç bilmiyorum ama inşallah doğar annesiyle babasıyla mutlu huzurlu yaşar.

8. 21 Ocak 2010
  9. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    esınden her hulakarda ayrılıcakmısın

10. 21 Ocak 2010
  11. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    canım bu konu ile ilgili yaşadığım bir tecrübeden bahsedeyim...
    Benim kuzenimin eşide hamile kaldı ama kuzenimbebeği istemedi, boşanma aşamasına geldiler ilk başlarda. Hatta kadını sürükleyerek hastaneye götürmeye çalıştı, ama yengem biran bile çocuğu aldırmayı düşünmedi, düşünsene sağlıklı bir insanı öldürüyosun, resmen katillik bu...
    3 aydan sonra bebeği hissetmeye başlayınca kuzenim pamuk gibi oldu, şimdi ise o kadar mutlularki (Allah bozmasın) bebeğimiz 7 aylık oldu, kuzenimin yaptıkları ile ilgili yaşadığı pişmanlığı bi bilsen...
    Şimdi bi oğlu var dünyada onun için o kadar seviyorki oğlunu, yengem ise bir anlık gaflete düşüp aldırmadığı için ne dualar ediyor...

12. 21 Ocak 2010
  13. ordanburdanbirisi

ordanburdanbirisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.148
    Ödül Puanları:
    148
    doktorlardan kendi bebeğini öldürmelerini isteyeceksin bence tekrar tekrar düşün. kazadır anlarım ama Rabbim o bebeği size gönderdiyse vardır bir hikmeti...

14. 21 Ocak 2010
  15. lazgulu83

lazgulu83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende aldırmaman tarafındayım.başka hic cocuğunuz varmı? inşallah hayırlısı neyse o olur senin icin...

16. 21 Ocak 2010
  17. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    keske boyle olmasaydi,coook uzuldum.

18. 21 Ocak 2010
  19. gabril16

gabril16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok iyi düşünnnn Bu bir mucize çünki ben nerdeyse bir yıldır her ay o çift çizgiyi bekliyorum.Son 2 aydır psikolojim bozuldu.Bencede kıyma ona bol bol dua et allah büyüktür.sana bu mucizeyi verdiyse vardır hikmeti ...Ne olr bize vazgeçtiğini yazzz