Hamileyimmmm

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve zelihagok tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

3 Kasım 2009
    Konu Sahibi : zelihagok
  1. zelihagok

zelihagok Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar 4 haftalık hamileyim kan testinde öğrendim.Rabbim herkese nasip etsin ve inşallah yavrum bana tutunur..birşey sormak istiyorum sizlere şimdi benim ne yapmam lazım..çalışıyorum..nelere dikkat etmeliyim 10 gün sonra tekrar gel dedi doktor ama onun öncesinde ben ne yapcam sizler tecrübelisiniz.çok korkuyorum düşük yapmaya.geçen ay kimyasal gebelik yaşadım çünkü..

2. 3 Kasım 2009
  3. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    tebrik ederim canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.benim adet oldum diye ağladığım dakıkalarda güzel haberler almak çok iyi geliyo rabbim herkese nasip etsin banada inşallah en kısa zamanda

4. 3 Kasım 2009
  5. .melegim.

.melegim. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle gözünüz aydın ve Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah. biraz klasik olucak ama ağır kaldırma, yukarıdaki dolaplarına uzanma gerinerek alma, folik asit kullanmaya başla,bol bol dinlenmeye yatmaya çalış fazla yorma yüklenme kendine. tekrar hayırlı olsun canım

6. 3 Kasım 2009
  7. aysima04

aysima04 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm çok sevindim inşallah sağlıcakla alırsın kucağına darısı başımızaa

8. 3 Kasım 2009
  9. mammek

mammek Rabbim Sen bizi koru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Hayırl, uğurlu olsun Allah sağlıkla kavuştursun inşallah. Meleğimin söylediklerinin yanında maydanoz, nane yeme, adaçayı içme hatta çok bitki çayı içme. Bu aralar bol bol ananas ye, bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyormuş. ıki gün sonra tahlili tekrarla, için rahat etsin.

10. 3 Kasım 2009
  11. zelihagok

zelihagok Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar çok teşekkürler..tavsiyeleriniz için ama ben çalışıyorum pek dinlenemiyom açıkçası :KK43:( işim çok yorucu değil ama bir koşturmaca hali var tabiki..bunun bana bir etkisi olurmuki..Ananası bilmiyordum hemen başlıcam..peki başka ne yapabilirim tutunması için..of ya geçen aydan sonra çok korkar oldum

Son düzenleme: 3 Kasım 2009
  12. 3 Kasım 2009
  13. zelihagok

zelihagok Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

amin canım amin inşallah en kısa zamanda inşallah..Bende geçen ay kimyasal gebelik yaşadım .çok üzüldüm.sonra ovulasyon kiti kullandım ve çift çzigiyi gördüğüm gün ilişkiye girdik bu ay hamileyimm.sanada tavsiye ederim..öncelikle üzme kendini ..olurmu canım benim

14. 3 Kasım 2009
  15. ruzgaryagmur

ruzgaryagmur Ne güzel hayat Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    tebrik ederim canım, allah kucağına almanıda nasip etsin inşallah. kendine dikkat et, çok koşturma,uzanma, ağır kaldırma. süt içmeye başla. meyveni ihmal etme. işten eve gelince mutlaka bir müddet dinlen. allahım korusun inşallah hepimizinkini. . :nazar:

16. 3 Kasım 2009
  17. tunemi

tunemi 2Kiz&1Erkek annesiyim Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    bırsey olmaz canım.
    mutlaka rahat ol..
    kasma kendını...
    kımyasal gerıde kaldı hıcccc dusunme!
    Insaellah sorunsuz gecırırsın, saglıkla alırsın bebegını kucagına.

18. 3 Kasım 2009
  19. gulay_da

gulay_da Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayirli olsun canim Allah kucagina almayi nasip etsin. benimde sana bi tavsiyem surekli dusukmu yapacam bebegimi kucagima alabilecekmiyim gibi seyler dusunup moralini bozma ben 3 dusuk yaptim sonuncusuda 1 ay onceydi ve tabi agir kaldirmaktan kendini yormaktan sakin.gerisi nasip kismet insallah bebisin seninle olur canim