hamileyiz duygusalız!!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ayse38 tarafından 15 Ocak 2008 başlatılmıştır.

15 Ocak 2008
    Konu Sahibi : ayse38
  1. ayse38

ayse38 canımın ta içisin sen:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anne adayları sizdede varmı bu duygusallık,alınganlık,......
    ya ben eşimden sürekli ilgi bekliyorum,ama o beni ihmal etmiyoki,kırılmayacak hatta hiç umursamayacağm sözlere alınıyorum:1no2::1no2::1no2:

2. 15 Ocak 2008
  3. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ahh guzelim odedigin kimde yokki.inan insan hamileyken sanki baska bi kimlige murunuyor bende bazen kendime sasiriyorum:1shok:allah eslerimizede bizede sabir versin yasanmasi guc ama cok guzel bi olay bu .ama tabiki ceremeside cok .derlerya zahmetsiz rahmet olmaz.bende nerdeyse elimde senağlamabendille geziyorum.adama surekli ya sunu niye boyle yaptin bu niye boyle.bazen yatagin icinde sebepsiz agliyorum hic onemsenmiyecek bisey bile beni uzuyor yani bu konuda yanniz deyilsin.allah kurtarsin sag saglim bebeyini eline alirsin insallahh:KK46::nazar:

4. 15 Ocak 2008
  5. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sorma evet adam bilgisayar başında işi oluyor ama ben alınıyorum gel artık diyorum bana sarılmasını istiyorum onun vucudunun sıcaklıgı beni okadar rahatlatıyo ki anlatamam ve bunu onada söyledim benimle ilgilen dedim sarıl bana aslında normalde ilgileniyo işte ama bizde cok duygusalız canım ama napalım :KK70:

6. 15 Ocak 2008
  7. ayse38

ayse38 canımın ta içisin sen:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    allah eşlerimize sabır versin bazen eşim "allahım ya hayatım ne dedimki,n oldu şimdi seni kırdımmı özürdilerim"vs vs .derlerdide ben böyle olmam derdim,normalde çok duygusal bi insan değilim,bunu ailemde çok iyi bilir,bazen herhangi bi olayda ayyy çok üzüldüm dediğimde "kim senmi hayret derler"senağlamasenağlamasenağlama

8. 15 Ocak 2008
  9. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ddogum yapana kadar kiliktan kiliga giricez.bede kisilikten kisilige sanirimkafamçokkarıştı

10. 13 Nisan 2010
  11. KuzeyinGelini

KuzeyinGelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim 2. ayımda duygusallığıö oldu sadece, beni neden kimse arayıp halimi sormuyor diye veryansın edip ağlıyordum. 2 hafta sürdü geçti, eşimden yana sorunum yok çok şükür, benim kendime özen göstermemden çok o bana özen gösteriyor.
    haa şöyle bi durum var ayrıca, dizilere fena halde ağlıyorum :KK43: Güllü'nün kocası Muzaffer öldü, bebeğini göremeden. ben durur mu ::::KK43:(( ağla ağla ağla. kendime uyarladım bir de
    :KK43:(( ya ben de doğumda ölürsem falan... (allah korusun bizleri de sevdiklerimizi de bebişlerimizi de)

12. 14 Nisan 2010
  13. ayzays

ayzays Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hamiilelik psikolojisi :))) gebeliğimin 3.ayında kaynanm yüzündn dşük tehlikesi gcirdim yat dedi dinLenemedim bile geLen gdenLeri ysünden 1 ay snrada sayesinde kriz gecirdm camdan atıomusm nerdeyse kndimi,ayLardır cok yıprandm ayrı eve cıkıcaz yok dediler biz cıkalım sz burda kalın güya ev aradıLar 2 ay bn bLdum tutturmadıLar,en son daha 2 hafta önce tuttum daha tasınamadm bile sayeLernde şuan eşim psikolojik rahatsız babsını hastaneye gtürdü ve bnmde ateşim var bnm üzülmem neki bn üzülmesin die sölemedm bile bu haLimLe hergün dısardayım yok oturma grubu yok halı perde hpsine canım cıkıo hm uygun hem güzL.olanını buLuorum,bn su haLimLe bu kdar düşünebiLirkn eşimi aiLesi neden düşünmez şuan dahi ağLıorm ne hamiLeLiği ne psikolojisi geLin bana sorun şimdi tek dşüncem tasınsam bi an evvel kndimi topLasam doğuma hazırLayabiLsem keşke bu psikolojiyLe yaLnız nasıL üstesinden geLiceksem cok uzun oLdu afedersiniz.

14. 14 Nisan 2010
  15. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    zor bir durum canım allah yardımcın olsun senin duygusallık yapmaya pek vaktın olmamaıs tez zamanda tasınırsın ınsallah cunkı bır arada zor yasamadım ama cevremde cok vardı bılırım az cok

16. 14 Nisan 2010
  17. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    :eek:lmaz: kaynanalarla birarada yaşamak çok zor !!!!!!!

18. 14 Nisan 2010
  19. mihri01

mihri01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim mesela suan eşime kırgınım her çarşamba arkadaş gurubuyla buluşup çay içerler eşleri olduğu zaman bende katılırım ama nedense hamile kalmadan hiç üzülmüyordum gitmesine ama şimdi üzülüyorum ahtta küsüyorum :umursamaz: