hamileyken aldatılmak

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve peripetie85 tarafından 31 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : peripetie85
  1. peripetie85

peripetie85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar çok zor günler geçiriyorum kimseyle paylaşamadığım için sizle paylaşmak istedim 29+6 günlük hamileyim ve kocamın beni aldattığını farkettim farkettim derken kesin eminim tlfunu ortada bırakmamasıyla başladı şüphelerim ve kilit kodu koymuş tlfununa birgün zilsesi alcam diye aldım tlfu elinden ve tlf görüşmesi yaparkenki ses kayıtlarını duydum ve biraz derin araştırma yapayım dedim sonuçta hamilelikten dolayı duygusal bakabilirimö duruma işyerindeki çekmecesinde flaş belelk buldum kızın resimleri ve uygunsuz bi videosunu gördüm 40 gün durmadan ağladım okadarki karnım sertleşip ağrıyorsu sürekli yinede inanmak istemedim kimselere belli edemedim işyeri hattının yönetimi bende olduğundan ayrıntılı tlf dökümü istedim gsm numarasının günde enaaz 10kez aradığını gördüm boışanmaya karar verdim ve o gün tüm topladığım verilerle karşısına çıktım mantıklı durmaya çalışyorum çüğnkğ bebeğim için dik durmak zorundayım ve çok severek 6 yıl kadar çıkarak evlenen biz bu duruma gelmiştik tabiki okadar şeye rağmen inkar etti ben sana kurban olurum sen yalnış anladın falan dedi ben eğitimli ve güzel sayılabilecek bir kadınım sarışın mavi gözlü falan tam bi göçmen kızı iğnanın beraber olduğu kız kara kuru bişi eşim hep sarışın sevdiğini falan söyler ben hep iyi birn eş ve anne olmaya çalışırken bunlarla karşılaştım ne yapmam gerekiyo boşanmaya kararlıyı m suan esim ben unuttum vazgeçtim boşanmaktan sanıyo ve ilişkisi hala devam ediyo bugün bu ayın tlf dökümüne baktım biraz seyrelmiş ama devam ediyo görüşmeleri bebeğimin babasız büyüme ihtimali beni öldürsede onun sağlıklı büyümesi için gerekli olan bu şuan psikolojik tedavi görüyorum doktorum majör depreson dedi ve hamilelikten ötürü ilaç alamıyorum ne yapacağım bilemedim nolur yardım edin bana

2. 31 Temmuz 2010
  3. NilCeren

NilCeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    286
    Ödül Puanları:
    113
    bu erkeklere ne oluyo anlamıyorum valla!!!
    sanki çocuğu tek başımıza yapıyoruz biz, vallahi zaten bugünlerde sinirliyim böyle konuları okuyunca gırtlaklarına yapışasım geliyo!!!!
    siz elinizdeki delilleri gösterince ne tepki verdi eşiniz? görüşüyor musunuz peki??

4. 31 Temmuz 2010
  5. SuRMeLi

SuRMeLi yiğitim cennetteki yavrum.. Pro Üye

Beğenildi:
    140
    Ödül Puanları:
    153
    Allah hakkında hayırlısını versin.. çok zor bi durum.. sanırım boşanmak en hayırlısı şuan kendimde hamile olduğum için böyle düşünüyorum

6. 31 Temmuz 2010
  7. Aysoho

Aysoho Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Üzülme :KK43: Kalben herzaman seni seviyordur sonuçta. İhtiyaç anlamında düşünerek birlikte olmuştur. ne kadar inkar etsekte erkeklerin doğasında olabiliyor böyle şeyler. Sen yakalamışsın ama yakalamayan bir çok kişinin eşi aldatmıyor değil.

8. 31 Temmuz 2010
  9. c_n

c_n AŞK'sın sen... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bende hamileyim ve ayni sekilde dusunuyorum..
    bu sartlarda bebeginizin babasiz buyumicek yinede cunku huzursuz bi ortamda buyutmektense cocugu ayri olmak daha dogru tabiki bana gore!...
    ama tabikide bi anda verilecek bi kararmi ustunde dusunup sans verilirmi o sizin bilecegini is..
    hakkinizda hayirlisi olsun ama kendinizi fazla yipratmayin cunku bebeginiz sizinle ayni seyleri hissediyo onuda mutsuz etmeyin lutfen...mafoldumben

10. 31 Temmuz 2010
  11. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    zor bir durum
    ben bunu yapan erkekleri dövmek istiyorum
    keşke dövebilsem
    hakkında hayırlısı olsun.

12. 31 Temmuz 2010
  13. peripetie85

peripetie85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    keşke öyle olsa güzelim evliliğimizin ilk aylarından beri varmış ya biz ne zorluklara rağmen evlendik aileler anlaşamadı 5 sene bekledik benim okulum bitsin falan diye nednen böyle oldu bilmiyorum ihtiyaçtan olsa anlarım zaten artık hiçbişey eskisi gibi olmaz ama sadece çocuğum için ilerde görüşmek zorunda kalcaz yani yüzyüze gelecez diye seviyeyi korumaya çalışıyorum

14. 31 Temmuz 2010
  15. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    hamileyken bu kadar güçlü olup eşinizin yalvarışlarına kanmadığınız için tebrik ederim sizi gerçekten çok gururlusunuz
    herseyi ayrıntısına kadar araştırmışsınız
    bebeğinizin sağlığı için biraz daha iyi olmaya çalışın belki tek basına bir bebek büyütmek zor olacak ama inanın öyle bir babayla büyümesinden daha iyi allah yardımcınız olsun

16. 31 Temmuz 2010
  17. bitterrr

bitterrr Durunun annesiii Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    al işte hiç bişeye sinirlenmiyim diorummm yine mıknatıs gibi çekiorum tüm hamişlerin korkulu rüyasııı hamile olmasamm ne beddualar etcem ama yazıkk gene çocuğunun babası o hep ona ihtiyacı olcak bebişin tek bildiğim senin kadar soğuk kanlı olamazdım herhalde...

18. 31 Temmuz 2010
  19. NevYas

NevYas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Bi hata etmiş affet demek isterdim ama sen bildiklerini yüzüne vurduğun halde ilişkiye devam etmiş ve dedğine göre hamilelikten öncede varmış..Söylemesi kolay belki ama bence en kısa zamanda yollarınızı ayırmalısın seni bile bile aldatan bir erkeğin çocuğuna yapacağı babalık zaten şimdiden belli..Huzursuz ortamda büyüteceğine tek başına huzurlu bir ortamda büyütürsün çocuğunu..