hamileyken ambulansta calisilirmi??? acil yardim edin

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU2 tarafından 30 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kizlar ben yaklasik 11 haftalik hamileyim berlinde okulumu yapiyorum yakinda sinavim var ve okulum bitince ( üc yil icinde ) yapmak istedigim meslek acil serviste cankurtaran olarak calismak ama ben sanirim okulum bitene kadar bekleyemiyecegim ve staj yapmak istiyorum yani ücretsiz 3-4 ay calismak isin kötüsü bu isin gecesi gündüzü yok ...
    esim buna karsi :kızgın: hamilesin bu is sana göre degil diyor ,kararsizim yardim edin
    siz nedersiniz hamilelikte ambulansta calisilirmi ?

2. 30 Temmuz 2008
  3. beatrise

beatrise annesinin bir tanesi o... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    canim kizma ama banada esin hakli gibi geliyor.gecesi gunduzu olmadigini kendin soyledin.sanirim oldukça stresli de bir is.sen bilirsin ben olsam beklerdim canim.

4. 30 Temmuz 2008
  5. EU2

EU2 Guest

sanirim haklisin simdi halamla konustum oda aynisini söyledi , napalim beklicez artik biraz tesekkürler cnm yardimin icin

6. 30 Temmuz 2008
  7. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.031
    Ödül Puanları:
    163
    bırde en hassas oldugun donemdeymıssın, bebegın ve senın saglıgın ıcın zararlı ve rısklı! dusunsene bır kaza olacak ve son hızla gıdeceksın oraya o anda yapılan anı fren Allah korusun senın ıcın ıyı olmayabılır, normal bır ınsan sadece one dogru savrulur ama sen hamılesın zararlı olur

8. 1 Ağustos 2008
  9. EU2

EU2 Guest

saol cnm o meslege öyle asigimki herseye gözüm kapali baktim ,bunlar aklima bile gelmemisti ,bana cok yardimci oldun bu konuda a.s.

10. 1 Ağustos 2008
  11. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hamileyken ambulansta çalışılmaz...yol,stres, sedye kaldır,indir...olmaz arkadaşım..olmaz..

12. 2 Ağustos 2008
  13. EU2

EU2 Guest