Hamileyken bebeğin cinsiyetini batıl inançlara göre tahmin etmeye çalışanlar.

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve babybaby86 tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : babybaby86
  1. babybaby86

babybaby86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    68
    selam arkadaşlar.bu konuyu ben herzaman merak etmişimdir.gebeyken herkes bebeğin cinsiyetini merak eder ve doktordan önce tahmin etmeye çalışır.örneğin gebelikte sağ kasığı ağrıyanın kız beli ağrıyanın erkek çocuğu olurmuş.böyle batıl inançlara inanarak cinsiyeti doğrulayan arkadaşlar burda deneyimlerimizi paylaşalım....

2. 11 Ağustos 2010
  3. kardelennnnnn

kardelennnnnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Benim 2 yaşında bir oğlum var,hep ekşi yemiştim ve çok kilo almıştım (25 kg) özellikle kalça bölgesi karnım geniş ve yayvandı herkes kızın olacak dedi doktor erkek dediği halde kızın olacak dediler ama çok tatlı bir oğluşum olduu :ecrin_bebek:

4. 11 Ağustos 2010
  5. aselcik

aselcik HOŞGELDİN KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım bende inanmıorum o hurafelere. kişiden kişeye deişio bu durum. kimi ekşi yer oğlu olur kiminin karnı top gibidir ama kızı olur. bazısında tutsa da genellikle fos çıkıo bu tür söylemler bence..

6. 11 Ağustos 2010
  7. babybaby86

babybaby86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    68
    evet valla benım bı arkadaşım vardı karnı sivriydi çok herkes oğlan dedi ama kızı oldu.yinede bu tür şeyleri konuşmaya devam edeceğizdir inanmasakta :)))

8. 11 Ağustos 2010
  9. canan027

canan027 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar ye tatlıyı doğur hakkıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi lafı doğru galiba ben kızımda çok ekşi yedim limon yiyodum bu hamileliğimde hep tatlı istedi canım tatlı sevmeyen ben deli gibi tatlı yiyorum oğlum olcak inşallah

10. 11 Ağustos 2010
  11. babybaby86

babybaby86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    68
    hayırlısıyla sağsalim kavuşursun inşallah canım.ben aşermiyorum şuan 5 haftalık bebeğim ama ben genelde tuzlu şeyler turşular falan yerim buaralarda hiç tatlı istemiyor canım.kızım olsun istiyorum ama allah bilir tabi...