Hamileyken cinsel ilişkide..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ALeNaM tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ALeNaM
  1. ALeNaM

ALeNaM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaslar ben 9 haftalik gebeyim ama size bir sorum olucak lutfen yardim edin...ben gecen hafta esimle cinsel iliskiye girerken krem hep kullandim ama suan acaba hatami yaptim diyorum..bebeklere zarari olurmu??

2. 2 Şubat 2010
  3. nesssli

nesssli egem benimle :) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bence kimyasal kullanmasan iyi edersin canım benim hem bu haftalarda ilişkiyi biraz azalt 3 oluyorsa 1 e indirmekte fayda var opuyorumnanaktan

4. 2 Şubat 2010
  5. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    dusuk tehliksi ya da baska bi problem yoksa iliskiyi kisitlaya gerek yok diyorlar.. zaten bi skinti varsa doktor mutlaka soyler azaltin ya da hic iliskiye girmeyin diye(diye biliyorum)

6. 2 Şubat 2010
  7. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    bence de kayganlaştırıcı kullanma derim; kimyasal içeriği olabilir emin olmak lazım..
    birde bence de azalt..
    ben ilk haftalarda hiç dikkat etmedim aman nasıl olsa hiçbişey olmuyo diye sonra bir kahverengi lekelenme bir kanama derken 3. ayın sonuna kadar uğraştım durdumakannehir
    aman sen dikkat et canım.

8. 2 Şubat 2010
  9. Miss.Destiny

Miss.Destiny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bende krem kullanmamanizi tavsiye ediyorum. Ayrica doktorunuz sakincali bulmadigi surecede iliskiyi azaltmaya gerek yok. Her insanda ayni sorunlar olacak diye birsey söz konusu degil. Sahsen bende hicbir sorun olmadi çok sükür :KK46: Sizdede olmaz insallahh

10. 2 Şubat 2010
  11. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    krem konusunda da arkadaslara katiliyorum kimyasal sonucta enfeksiyon kaparsan bebege zarar verebilir allah korusun